Index 1.56 Čočky Optické Předpis Asférické čočky, Sférické čočky, Krátkozrakost krátkozrakost amblyopie Brýle 1.553 Optické Brýle

187.95 Kč


FUNKCE

Název:index 1.56 Proti UV400 Pryskyřice Čočky

Značka: HAO RUI BRÝLE

Množství: 1 pár(2KS)

Pohlaví:Ženy, Muži, Děti

Index: 1.553

Materiál:CR-39 Pryskyřice s Anti-reflexní vrstvou.

Tvrdé, Odolné Nátěry, Anti-Reflexní Nátěry.

čočky s anti-reflexní, UV ochrana, Super Světlo, Velmi Jasné!

Doporučujeme pro SPH sílu méně než -5.00 nebo +3.00; Doporučujeme pro CYL sílu méně než 2,00.

Před nákupem, Prosím, dejte nám vědět, síla čočky před cílem!

Upozornění :

Tyto čočky jsou pro normální sílu . Pokud potřebujete tyto brýle v některé zvláštní požadavky, jako jsou progresivní,bifokální,přechody,krátkozraké nebo dalekozrakosti,prosím, kontaktujte mě, můžeme to udělat.

jinou sílu bude mít jinou cenu .prosím, dejte nám vědět na předpis, před cílem !

Poskytněte nám následující informace, abychom vám mohli vybrat ten správný objektiv pro vás (na Předpis), nebo fotit na předpis nebo skenování je k nám!

OD (Vpravo): SPH ?, CYL?, OSY ?

OS (Vlevo): SPH?, CYL?, OSY ?

PD (daleko nebo blízko): ? (Žák, Vzdálenost)

Prosím, pozornost tomuto: Pokud nemáte válců (CYL), nemusíte nabízet a není nutné psát OSY.

Můžete odpovědět to se mi líbí následující příklady:

Předpis(Příklad)

Síla

SPH

CYL

OSA

Vpravo(OD)

-5.50

Vlevo(OS)

-5.00

-1.25

180

PD:64mm(OD=Právo:32/OS=Vlevo:32mm)

Poznámka: číslo vyplněné v tabulce jsou jen jako příklad. Nezapomeňte napsat symbol "+" nebo "-"

Co je to PD (Pupillary Distance) :

To je vzdálenost v milimetrech od středu zornic pravého oka ke středu zornice levého oka. Aby vám optimální vidění,

DOPRAVA 1. Jsme loď na celém světě. Přepravní doba se může lišit, v závislosti na místo příjemce. 2. Položky budou odeslány do 48-72 hodin po zaplacení vymazány. 3. Balíček letecky bude mít zpoždění 5-10 dní, někdy důvodu letů, vlastních problémů nebo Vánoční rush 4. Pro mezinárodní jako spěch. Objednávky, kupující je odpovědný za veškeré platné dovozní clo, místní poplatky a DPH. Zkontrolujte prosím, s vaším celní před nákupem. 5. Pro všechny urgentní zásilky, použijte, prosím, Expresní zásilky, jako je EMS ,TNT, DHL NEBO aby nedošlo k způsobit zpoždění (to bude trvat 3-7 pracovních dnů po celém světě) . Výnosy: 1. Pokud máte vadné položky, které chcete vrátit nebo vyměnit, prosím kontaktujte nás do 7 dnů od vás přijmout zásilku. 2. Pokud byla položka koupena chybu a poslal zpět pro vrácení peněz, 20% repopulace poplatek bude konat. 3. Poškozené a používané předměty nemají nárok na návrat. 4. Přepravní náklady se nevrací. . 5. Položky musí být vráceny v nenošené s originální balení. 6. Zákazník je odpovědný za přepravní náklady na jakékoliv vrácené položky. 7. Pokud vrátíte položky se dokázal dobře pracovat po testu, zákazník by měl vzít všechny náklady 8. Nákupem tohoto zboží automaticky souhlasíte s našimi pravidly a podmínkami. Záruka a Údržba: ***** Kupující je odpovědný pouze za dopravu zpět poplatky za záruky položky. Před vrácením zboží, prosím, ujistěte se, že jste si naše (prodávajícího) zpáteční adresu a napsat "dar" na dodací detail listu. Prosím, použijte pravidelné poštovní služby a pošlete nám sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Štítky: brýlové čočky, cr 39, draw wire encoder, nakreslete drát snímače, čočka, asférické brýlové čočky, objektiv photochrom, mairmad, gollee, diy štít.


( 0 Hodnocení )

Množství