UM72 PCB délka rozsah: 51-100mm profilu deska montážní základna PCB bydlení PCB montáž na DIN Lištu adaptér

104.42 Kč


UM 72-Dvojitý profil je určen pro držení PCB ovládací deska s šířkou 72 mm PCB vodítka až na třech úrovních umožňují kompaktní elektronické obvody,e.g.v SMD technologie délka rozsah pro tento profil je 51-100mm, můžeme snížit ji podle délky, které potřebujete ,prosím, zanechte vzkaz o tom, délky, zatímco vy místo tomto pořadí,pokud je to bez této zprávy ,default nejdelší velikost. Za účelem určení délky profilu,0.40 cm, musí být odečten od PCB délka PCB oblasti, který může být vybaven je snížena, jakmile to o 2 mm na každé hraně z profilů, stejně jako na přední straně prvků. Celková délka modulu ,jsem.e.včetně boční prvky, odpovídá délka profilu plus, o 0,20 cm na každé straně prvku, Pokud délka vašeho PCB je více než 200 mm, doporučujeme objednat 1 nebo 2ks UM72-E, aby se instalace pevněji. Jeden soubor modul obsahuje :

1 x UM72 profil

2 x UM72-B boční prvek

4 x šrouby PCB Tloušťka 1,6 ~ 2.0 mm Odpovídající DIN lištu šířka: CS 50 022 / 035 / 045 (TS 35/32/15) rail 100% Nové, Nikdy Použité. RoHS URČITÉ SLEVA BUDE POSKYTNUTA NA VELKÉ MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVKY Poznámka: tato položka nezahrnuje DPS a na DIN lištu.

To je vlastní produkt , SPECIÁLNÍ CUSTOM-MADE PRODUKTU ,prosím, komunikovat s námi v předstihu, dříve, než uděláte platby,jinak budeme mít právo zrušit vaši objednávku,díky za vaši laskavou pochopení .

UM profilu deska montážní základna PCB držák PCB din lištu ,PCB řídící desce držitele, 1): UM sortiment zahrnuje šest odstupňované profil šířky 42mm,50mm,72 mm,100 mm,108 mm a 122 mm. 2): délka profilu je rozhodnuto, dle požadované nároky na prostor a bez pevné hřiště. divize. 3): PCB průvodců až tři úrovně usnadňují instalaci a umožňují praktické umístění. 4): Návrh šířky 100 mm, 108 mm a 122 mm transparentní obaly na vysoký a nízký-profil vzory jsou také k dispozici, a jejich délka jsou také definovány samostatně jako profil

5):Různé nežádoucí prvky, např. vzory s nebo bez snap-pěšky, s integrovaným PCB průvodce a/nebo PE kontakt na DIN lištu umožňují praktické zařízení design 6): integrovaná nebo další základní západkou zaručuje pohodlné a bezpečné upevnění na 35mm standardní DIN lišty

Zákaznicky specifická řešení bydlení

"Centrum Řešení BYDLENÍ" může poskytnout odbornou podporu pro konkrétního zákazníka řešení bydlení

1) přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.

5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

7. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.torrotelectric.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

Štítky: box din, případ pcb din, 8 pin mini din konektor, din rámeček, na din lištu, krabice na din lištu, 2 av krabici, din železniční krytu transparentní, din rail mount adaptér, DIN Rail mount.


( 2 Hodnocení )

Množství