LISI VLASY 22 Inchs Pro Černé Ženy Vlasy Vodní Vlny Dlouhé Ombre Černé/Hnědé Syntetické Paruky African American účes

336.63 Kč


Značka:LISI VLASY Model:LS3001 Barva:Hnědá Styly:Vlnité Délka:22inches Hmotnost:300g Materiál:Syntetické Vlasy

1.Proč délky není stejný jako popis? Měříme délku vlasů, když vlasy být natažené rovně, vlnité a lokny texturu vlasů bude mnohem kratší, když ve srovnání s rovnými vlasy, dávejte pozor na to, než si koupit, Děkuji!

2.Proč barva není stejný jako popis? Rozdíly v barvě může být způsobeno tím, že některé další důvody, jako je barva odraz v monitoru, osvětlení, pozadí atd.

Nicméně, pokud si myslíte, že položka obdrželi, je v nesprávné barvy, prosím, kontaktujte nás, abychom zjistili, jestli se vrátit nebo vrátit, je to možné. 3.Proč váha není stejný jako popis? Protože náš produkt byl vyroben stroj, to je normální, že bude existovat 5-10g chyba. 4.Proč moje vlasy zamotat? Vlasy by se stal zamotaný v důsledku sucha, oleje a nečistoty build-up, slané vody, a ne česání (široký zub hřeben) vaše vlasy denně. Ujistěte se, že umýt a stav vašich vlasů alespoň jednou týdně, a pokud je to možné, dvakrát týdně by být lepší. Můžete použijte hydratační kapky či konzultovat váš stylista pro další návrhy. 5.Proč vlasy ubývání? Poté, co nový produkt byl vyroben, tam bude mít nějaký plovoucí vlasy, takže při své první cestě, plovoucí vlasy vypadne, doufám, že jste mohl pochopit. 6.Jak dlouho to vydrží? Tento vlasů může trvat velice dlouho v závislosti na tom, jak si udržet to. Zacházet jako vaše vlastní vlasy a brát velmi dobrou péči o to pro to trvat déle.

Štítky: vodní vlny krajky paruky, vlasů lidské paruku, sia paruka černá, vlnitá paruka lolita, 27 paruka, paruka, afro paruka, krátká bílá paruka, krátká paruka, hnědá látka.


( 2 Hodnocení )

Množství