Básně, Písně Dvakrát-V Elegantní Večerní Šaty vestido de festa Sexy s hlubokým Výstřihem Luxusní Zlaté Dlouhé Flitr Večerní Šaty reflexní šaty

962.29 Kč


Z důvodu konkurenceschopnosti na trhu, je nevyhnutelné, že kvalita šatů na trhu je nerovnoměrný. Top kvalita oblečení byla vždy naše cesta. Jsme popřít, low-end produktů. Proto jsme chtěli prosit o odpuštění od každého zákazníka, který žádá levné, ale nekvalitní šaty od nás neposkytují. Kromě mít kvalitu jako naší nejvyšší prioritou, naše motto bylo vždy uvedení na náš zákaznický před náš zisk. Jsme přesvědčeni, že můžeme těžit ze vzájemně se společný rozvoj. Jsme neustále vyvíjí nové šaty a vítáme všechny naše zákazníky, nové i staré nakupovat z našeho obchodu.

*TIPY:

1.Používáme S , M , L , XL .Je to Odpovídající velikost země .Prosím striktně dodržovat naše velikost grafu vyberte velikost. Nelze vybrat přímo podle vašich návyků. Prosím, dovolte mírné manuální měření odchylka pro data. (2 - 4 cm )

2.Šaty jsou měřeny v dlážděné způsobem, šaty jsou elastické , a naše velikost tabulky je látka pružná od minimální do maximální velikosti roztáhnout , můžete podle vaší velikosti vyberte si šaty, velikost ( Velmi důležité ) 3.Protože látka je specifickým znakem večerní šaty , tam bude trochu flitry klesá, což je normální jev a nemá vliv na oblékání.

*TIPY:

1.Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla.

2. Šaty jsou ručně vyráběné , takže vzor pozici každé šaty budou mírně odlišné.To je normální jev.

3.naše šaty se bez vlak. nechtěli jsme obklíčena šaty dno, protože látka je zvláštní ,ale nemá vliv na oblékání .Šaty lze nosit také správně, pokud to není obroubený.

Tyto jsou všechny zpětné vazby našich zákazníků

Používáme S , M , L , XL . ale Ali má jen NÁM velikost . Je to Odpovídající velikost země . Prosím striktně dodržovat naše velikost grafu vyberte velikost. Nelze vybrat přímo podle vašich návyků.

Prosím, dovolte mírné manuální měření odchylka pro data. (2 - 4 cm )

​ ​

Štítky: černé šaty dlouhé festa, skater party šaty ženy večerní, phonics písně, básně, poemssong, indiánský kmenový, dokonce i šaty dlouhé, taneční party šaty ženy večerní, celebrity šaty festa, šaty formální, strana nosit ženy večer.


( 0 Hodnocení )

Množství