Jednobarevné rohové pohovka kryty pro obývací pokoj elastický spandex potahy gauč kryt, stretch pohovka ručník tvaru L, je třeba koupit 2 ks

385.71 Kč


O Produktech

velvet plush texturou nábytek kryty přinese své pohovce nový vzhled. Jsou dobré chrániče pro domácnosti s dětmi, měkké a odolné tkaniny pro komfortní pocit. Chrání váš nábytek od polití, skvrnám, opotřebení, aby se zabránilo jeho od získání zničil.

Tkanina Podrobnosti

sametové potahy jsou vyrobeny z 85% polyester/15% spandex sametový plyšový materiál. Ultra vysoká pružnost, super měkké a bez vrásek, Smrk svůj domov a dělat to jako bohaté a luxe jako samet tkaniny sám

Měření Průvodce

Měření délky Části-a a Část B-B podél červené čáry, vyberte správnou možnost. Například: v případě, že délka Části-je 210cm a B-B je 120cm, budete muset vybrat 1 kus Část A-1 95-230cm (Tří Místné) a 1 kus Část B-B 9 0-140 cm( Jedna Sedačková)

Laskavě měření velikosti vaší pohovky opatrně. Vzít v úvahu područky. Pokud nechcete mít područky v úvahu, pohovka kryt nemusí se vešly na pohovku Tipy: musíte si koupit 2 kusy se vztahuje na celkem pro dokončení tvaru L, rozkládací pohovka, musí být typu L nebo do Rohu v kombinaci s 2 díly samostatně.

Štítky: krátké pohovka kryty, pohovka kryt zdarma velikost, pláž shell, dekor pohovka kryty, kryt pohovka, nachází rohová sedací souprava se vztahuje, rohová kožená pohovka, vlasy pohovka kryty, slipcov pohovka, 3d jídelna tapety.


( 0 Hodnocení )

Množství