100/150cm Nafukovací Postřikovače Pad Voda Hrát Mat Posypeme a Splash Hrát Mat hračka pro Venkovní Koupaliště Pláž, Trávník, Děti, Děti

103.37 Kč


Vlastnosti: *1. Je vyrobena z vysoce-hustota materiálu PVC, non-toxické a neškodný, neškodné pro zdraví dětí, ochrany životního prostředí a bezpečnosti. *2. Skládací a nafukovací, snadno se používat a ukládat. *3. Jednoduše vložte ji do jakékoli zahradní hadici nebo PVC potrubí, a pak jednoduše nastavit tlak vody snížit nebo zvýšit sprej výšky. *4. Je to zábava hrát s mat. To dostane mokré a šplouchá pod horkým sluncem. Každé dítě 3-5 let starý, který miluje hrát s vodou bude blázen o tom! *5. Je vhodný pro letní bazén strany, venkovní beach trávník hračky a dárky k narozeninám, a to zejména v horkých letních dnech. Specifikace: Materiál: PVC Barva: modrá Seznamy: 1 * Hrát vodní pad Poznámky: 1.Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla. 2.Prosím, dovolte mírné manuální měření odchylka pro data.

Štítky: hrát vody, denní memo pad, herní podložka pod myš, plyš, papoušek lano, dítě hrát, tetování truck, inflat hračka, drrsses děti, klíčenka marvel.


( 1 Hodnocení )

Množství