Měkké Silikonové Žena Nosit Penis Kalhoty Masturbace umělé penisy Super Realistické Dildo s Šourku Sexuální Hračky Pro Ženy, Muže, Lesbický

626.49 Kč


Materiál: 100% Lékařského Silikonu Vhodné na výšku 155cm-180 cm a hmotnost 55 kg-75 kg nosí. Výhoda: 1.100% Mdecial Silikonu, Zdravé a Vysoce Elastických, Ne - vyblednutí ,Není Snadné Roztržení, Snadno se Čistí a je odolnější. 2.Realistický Vzhled Design, v Kůži, Plné Požitků ve Vidění. 3.Super Tenká Hrana Design ,Dokonale Sladěné S Vaším Tělem. O velikost a barvu:1. Ruční měření bude mít rozdíl o 3 CM;2.Tam může být barevný rozdíl vzhledem k různým světla, obrazovky počítače. Soukromí Zaručeno: Vaše soukromí je nanejvýš důležité, aby nás. Výchozí název na obalu je " plastové hračky "(jakékoliv jiné požadavky, prosím, pošlete nám zprávu), a s naší diskrétní balení můžete nakupovat s důvěrou, jediný člověk, který ví, co je uvnitř obalu, je vás!

Štítky: dildo, dvojité dildo strap on pro ženy lesbičky, plastové sex, dildo pant, dildo lesbian, penis popruh na pro muže, gay sex opotřebení, vibrátor, připínák, super velký penis rukáv, dildo realistického.


( 1 Hodnocení )

Množství