Dřevo pro Apple Watch Stand Telefon Stojan pro Apple Watch 4 Nabíjení podnož Bambus Stojan pro Iwatch 42mm Serie 4 3 2 38 mm Kapela

179.80 Kč


Dřevo pro aapple hodinky stojí telefon stojan pro apple watch 4 nabíjení podnož bambus stojan pro iwatch 44mm serie 4 3 2 38 mm kapela

Popis:

1. 100% Bambusové pro Apple Watch Stojan kompatibilní se všemi verzemi pro Apple Watch a vše pro iPhone.

2. Pro Apple Watch je indukční nabíječka sloty pohodlně v nabíjecí dock, jednoduše místo na platformě a funguje jako hodiny, zatímco nabíjení.

3. Nikdy dojdou času znovu!Mějte pro apple watch nabité, takže můžete synchronizovat všechny vaše každodenní plánované činnosti; udržet svůj život soustředěný a podle plánu.Nikdy ujít speciální události, narozeniny, obchodní jednání nebo datum večeře.

4. Skvělé místo, aby pro Apple Watch čisté a bezpečné v noci při nabíjení.

5. Pouze police

Funkce:

1. JEDNODUCHÉ, JAK je to MOŽNÉ - Pohodlně místo pro Apple watch na váš noční stolek, kuchyňský stůl nebo kancelářské plochy a udržet si své nové Hodinky funkce.Skvělé místo, aby pro hodinky čisté a bezpečné během nabíjení.

2. NAVRŽEN S SNADNOST POUŽITÍ V MYSLI - Ihned připraven k použití out of box s montáž není nutná.To může mít pro Apple fitness Hodinky a navíc to může držet pro iPhone pěkně.Kompatibilní s všechny verze Hodinek 42mm a 38mm a pro iPhone 5 / 5S / 6 / 6Plus / 6s / 6S Plus.

3. AUTENTICKÉ KVALITY se MŮŽETE SPOLEHNOUT NA 100% Přírodní Bambusové Dřevo pro Apple Watch Cradle Držák indukční nabíječka sloty pohodlně v měnícím dock, jednoduše místo na platformě a funguje jako hodiny, zatímco nabíjení.

4. KLÍČOVÉ ÚDAJE - Nabíjecí dok drží pro Apple Watch a pro iPhone / Smartphone na pohodlný úhel.

Drahý příteli ,

Když objednávka >5, systém automaticky vám 2% slevu!

Náš obchod má různé styly zboží, klikněte na enter vyberte si své oblíbené zboží.

Náš úspěch vyžaduje vaši podporu, a my se splnění požadavků kupujícího, stejně jako je to možné.

Takže vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Takže prosím, přečtěte si následující pečlivě a předem děkuji.

1. Pokud jste spokojeni s projektem a naše služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětnou vazbu a budeme dělat totéž pro tebe.

2. Pokud máte nějaké problémy s vaší objednávkou, prosím, kontaktujte nás přímo pro řešení místo zahájení sporu na www.torrotelectric.cz.

Budeme se snažit v našich silách vyřešit váš problém.

3. Pokud chcete, aby nám negativní nebo mírné hodnocení, prosím, kontaktujte nás předem.Protože potřebujeme pochopit příčinu problému, a budeme přemýšlet o způsobech, jak pomoci vyřešit tento problém.

4.Pokud nebudeme komunikovat s vámi do 24 hodin.Je to proto, že musíme jet na dovolenou na zákonné svátky.Obratem vás budeme kontaktovat po dovolené končí.

poznámka

Naše China Post obyčejné taška plus.To může pouze být sledována v Číně.Pokud budete potřebovat plnou sledování, prosím, vyberte "China Post Registrovaných Letecky" nebo "Hexalsex Standardní Post".Pokud potřebujete jiné způsoby dopravy, prosím, kontaktujte nás.

2. Pokud jste neobdrželi zboží po uplynutí 30 pracovních dnů, můžete si prodloužit můj rozkaz ochranu času.

3. Obvyklá dodací lhůta je 10-60 dní (Jižní Amerika 10-90 dnů).

4. Pokud položka nebyla doručena po vypršení času, prosím, kontaktujte nás, budeme řešit dodávky problém.

5. Pro ruské zákazníky, prosím, poskytnout jméno příjemce: jméno; jméno otce; příjmení.

6. Prosím, není sporu: Prosím, není sporu do 60 dnů, dejte nám udržet dobré vztahy.

7. Pokud máte skutečné záběry.Prosím, kontaktujte nás.

Štítky: apple watch 3 kapely 38mm balení, apple watch 3 pásma 42mm mužského, apple hodinky kapela luxusní krokodýl, replika apple watch serie 6, apple watch 6case, apple watch příslušenství retro, dia hodinky kapela, popruh pro appl watch, appl hodinky kapela, applle hodinky 4.


( 5 Hodnocení )

Množství