5 KS Duha Přechod Řeky Odrazovým můstkem Děti Portable Stohovatelné Vlna Bloky pro Rovnováhu, Koordinaci Hračky

904.03 Kč


5 KS Duha Přechod Řeky Odrazovým můstkem Děti Portable Stohovatelné Vlna Bloky pro Rovnováhu, Koordinaci Hračky

Odolné Materiály A Bezpečnosti Záruka: děti bilance kameny jsou vyrobeny z odolných plastových materiálů, které jsou netoxické a bez zápachu k ochraně zdraví dětí. S non-skluzu silikonové hrany a textury povrchu, kameny mohou zvýšit tření k zajištění dětské bezpečnosti.

Snadné Ukládání A Tvrdé Jako Skála: lehké kameny mohou být snadno stohovat, aby ušetřit skladovací prostor. Na povrchu kameny jsou vodotěsné, které lze snadno čistit vlhkým ručníkem. A co víc, každý kámen má nosnost až 200 kg a je vhodný pro děti, aby si šťastný čas v různých vnitřní a venkovní příležitostech spolu.

Stohovatelný Design & Široce Použití: hračky sada obsahuje 5 různých velikostí kamenů v 5 různých barvách, které lze snadno stohovat, aby ušetřit skladovací prostor. Na povrchu kameny jsou vodotěsné, které lze snadno čistit vlhkým ručníkem. Kromě toho, může být použit v různých vnitřní a venkovní příležitostech, jako ve školce, dítě pokoj a early learning centre.

Podporovat Rovnováhu A Koordinaci: S různými vzdálenostmi mezi kameny, tato hračka set pomáhá dětem trénovat rovnováhu a koordinaci pohybů při chůzi, běhu, skákání a sportování. Kromě toho, barevné odrazovým můstkem hračka povzbuzuje děti, aby skok, roztáhnout a další cvičení.

Ideální pro Vzdělávání: v Průběhu hrací doby, barevné vyvážení skály set dává dětem mnoho vzdělávací hry, jako jsou překážkové dráhy, počítání, rozlišování barev, atd. Kromě toho, tyto nádherné a jednoduché hry bude také dát jim důvěru a okamžitě přitahují pozornost dětí.

Specifikace:

Červená Velikost: 18x4cm

Žlutá Velikost: 19x7.5cm

Zelená Velikost: 25x8cm

Modrá Velikost: 29x8cm

Oranžová Velikost: 32x8.5cm

Ložiska Hmotnost: méně než nebo rovná 200 kg

Použitelné Věk: 36M+

barva: červená+žlutá+zelená+modrá+oranžová

Materiál: plast

velikost:32x27cm

Obsah Balení:

5*nášlapné kameny

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: cvičení krok bloku, decor pebble, rainbow top, rainbow dog cross, tenké nášlapné kameny, balance step kameny, kladina děti, duha moonstone náhrdelník český, syrové měsíční kámen náhrdelník, super táta.


( 0 Hodnocení )

Množství