3 V 1 Řezný Nástroj Diagonální Kleště, Drát Řezačka Měkké Kleště Dráty Izolační Ruční Nářadí Čepel Zahradnické Zahradnické Nůžky

373.18 Kč


Hlavní Rysy HEAVY-DUTY SICCSORS - Rukojeti jsou vyrobeny z ABS plastu, ostatní části a nože jsou vyrobeny z #65 vysoce uhlíkové oceli double-hranami čepele, chrome léčených pro trvalé ostrosti. 3 V 1MULTIFUNCTIONAL - Není to jen obyčejné nůžky, ale kleště a nůž. Žluté části nůžek se používá jako drát řezačka, která je ostré bez poškození vodiče jádro. SNADNÉ držení - ergonomicky tvarovaná rukojeť může také zmírnit vaše ruce nepohodlí při práci. Ve stejné době, ostrý nůž může snížit těžké věci s vysokou účinností. 3 NÁHRADNÍ ČEPELE - Tam jsou 3 náhradní nože do nůžek zvládnout, můžete vzít je ven, když je potřeba. High-kvalitní konstrukce zajišťuje, že výrobky bude trvat vás pro nadcházející roky. POMOCÍ SCÉNÁŘŮ - vhodný pro řezání drátu, plastu, gumy, dřeva, provaz, kůže, rostliny, a další těžké věci. Pomocí Metody Specifikace Materiál ABS a Nerezové Oceli Rozměry Výrobku 25 × 10 cm Funkce Siccsors+P lier+Utility Nůž+drátová Řezačka Obsah Balení 3 V 1 Power Řezný Nástroj × 1 Poznámka: Vzhledem k ruční měření, prosím, dovolte mírné měření odchylky. Vzhledem k různým displej a světelné efekty, skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od barvy zobrazené na obrázku.

Štítky: 3 model, laoa nástroj, přežití multi tool, newacalox pájky, m18 milwaukee, multifunkční nástroj, edc nástroj, multitul, úhel rázový utahovák, ts pinzety.


( 1 Hodnocení )

Množství