Okouzlující A Šokující Gobelín Jezero Odraz Hvězdné Galaxy Obývací Pokoj Dekorace Zavěšení Na Zeď Polyester Ubrus, Závěs

83.32 Kč


Popis produktu ·Materiál: Polyester ·Balíček zahrnuje: 1 kus gobelínu ·Tisk: Pouze jedna strana tisku ·Velikost: Manuální měření, dovolte, 1-3cm rozdíly, díky za pochopení . ·Poznámka: Vzhledem k světlo a displej rozdíl, položka barva může mírně lišit od obrázků.

Produkt Displej

Okouzlující A Šokující Gobelín Jezero Odraz Hvězdné Galaxy Obývací Pokoj Dekorace Zavěšení Na Zeď Polyester Ubrus, Závěs Kometa Modrá Žlutá Strom Křeslo Aurora Lesa Hvězdičkový Galaxy Měsíc

Platba

Existuje mnoho platební metody jsou k dispozici na www.torrotelectric.cz jako Visa, kreditní karty, real-time bankovní převody, offline platby (bankovní převody a Western Union). Můžete si vybrat metodu, která je nejvhodnější pro vás.

Chránit vaše zájmy ,vaše platba bude dočasně v držení www.torrotelectric.cz,a nebude vydána pro nás, dokud jste obdrželi vaši objednávku a jsou s ní spokojeni .

Přepravní Podmínky

Budeme dodání položky na dodací adresu, kterou jste odešel v www.torrotelectric.cz.V pořadí, které můžete dostat své objednávky obvykle,vyplňte prosím vaši doručovací adresu, pečlivě.

Návrat Politiky

Zaručujeme 100% spokojenost. Pokud máte pocit, nejsou spokojeni s předměty, které jste obdrželi od nás, a zboží se liší od popisu. Prosím, dejte mi vědět.

Plné vrácení peněz, výměna nebo náhrada je nabízena.

Zpětná Vazba A Kontaktujte Nás

Pokud jste spokojeni s mým položky a služby, prosím, udělej mi laskavost, aby opustit pozitivní zpětnou vazbu. Vaše dobrá zpětná vazba je velmi ceněn.

Jsem rád zodpoví všechny otázky, které můžete mít, tak prosím neváhejte a kontaktujte mě. Budu se snažit co nejlépe odpovědět vám nejpozději do 24 hodin, očekávat, že máme zaděláno na víkendy.

Štítky: kaktus závěs, závěs v pokoji, rouška okna, závěs tisk, narval velryba, zelený tyl na okna, závěs list, záclona okno v kuchyni, závěs zelený, dekor velryba.


( 0 Hodnocení )

Množství