Stan na pláž 210*210*130 cm Stínítko Rybářský Přístřešek Přenosné Stany Rychlé Open Letní Anti UV Rodinný Stan Jednoduchý Postavené Auto

998.21 Kč


Stan na pláž 210*210*130 cm Stínítko Rybářský Přístřešek Přenosné Stany Rychlé Open Letní Anti UV Rodinný Stan Jednoduchý Postavené Auto

Vlastnosti:

Přijďte v pohodlné zpracována brašna pro kompaktní uložení a snadnou přepravu.

Stanu kolíky a sáčky pro pořádání písek pro upevnění pod větrné podmínky.

Speciální postříbřené 190T polyesterová tkanina, odolná proti vodě a UV-odolný. Odolné, užitečné stan pro rybaření, piknik nebo s beach fun.

Specifikace:

Materiál: 190T polyesterová tkanina

Spodní materiál: 250D Oxford

Barva: Modrá

Velikost: 210 * 210 * 130 cm

Skládací Velikost: 52 * 18 cm

Celková Hmotnost: 1750g

Můžete sledovat video výše, jen 2 minuty, snadné sestavení.

Seznam Balíčků:

1 * Stan

8 * Stanový Kolík

4 * Větruodolný lano

1 * Taška

Nebojí se ultrafialové světlo

Během letních sportů jako je venkovní přejezd, horolezectví a jízda na koni, sluneční světlo je poměrně silný. Věnujte, prosím, pozornost následující položky: 1. opalovací krém: Obecně řečeno, tým se v dopoledních hodinách, příjezd na místo startu, je téměř poledne, pokrok týmu není dlouhá, to je nejvyšší teplota v poledne, slunce je velmi horké, slunce je zvláště intenzivní, kůže je vystavena slunci po dlouhou dobu, bude to způsobit popálení 1~2 stupně, a bude probíhat ve středu slunce. V létě teplo může proniknout kůží a kostí, mozkových blan, což způsobuje poškození mozku a oční bulvy. Protiopatření je nutné, aby se zabránilo přijímání pobřeží a požární pás na hřeben tak daleko, jak je to možné, aby se část v obecné činnosti. Musíme vzít opalovací krém opalovací krém opalovací krém se slunečními brýlemi, nosit dlouhé rukávy kabátu, a vzít v pohodě olej z deseti kapek Dan Pačuli pilulku. 2. pitné vody Letní venkovní cvičení pot více, musí doplnit vodu v čase, ale pokud způsob pití vody, je špatná, bude to způsobit špatné důsledky v mnoha nápojů, reklamní modely. V pohybu nebo klidu, je často zabírá láhev pití pít a žízeň. Ve skutečnosti, to je velmi škodlivé od sportovní fyziologie hlediska. Velké množství pitné vody po pohybující se a pohybující se dá krevní oběh systém, trávicí systém, zvláště na srdce, a způsobit větší únavu, a více vody, což má za následek více potu, dále ztráta soli, a spastické křeče. Protiopatření: několikrát několikrát, pitné vody jen pár krků pro několik úst, v létě jeden den aktivita (5-8 hodin) vyžaduje alespoň 2-3 litry pitné vody, a dokonce i 6 litrů vody, by měla být doporučena v vysoká teplota: 600 ml balené vody nad 4P, 550 mililitrů sportovní nápoj více než 1P, 50 g nakládané hořčice pro sportovní nápoje. Vzorec: zelený čaj, nebo černý čaj několik (pytlích 2 malé tašky) ovoce Jen a jiné ovoce chuť prášek, vypije pár glukózy pár jedlá sůl (volitelné, lékařské fyziologické sůl je nejlepší)

Štítky: rybářské kleště pesca, auto pro stan, stan, mluví stan, altán stan, hewolf stan, úkryt slunce, stany turistické, nh 4 sezóna stan, pláž slunečník.


( 1 Hodnocení )

Množství