YSYOGL Těla Auto Paintless Dent Opravy Nástrojů Dent Repair Kit Auto Dent Stahovák S Lepidlo Stahovák Tabs Odstranění Souprav Vozidlo, Auto, Auto

139.71 Kč


DENT ZVEDÁK: 1. Hliníkové tělo 2. Z nerezové Oceli knoflík pro Nastavení 3. Nerezová Ocel Matice / Šrouby / čep / E-klipy Upevnění 4. Šroub na horní části zvedáku zubu se používá k nastavení střední výška zvedáku zub. 5. S broušení oxidační proces, hladké textury pocit a vynikající vzhled, výrobek je velmi silný a odolný. 6. Na dolní části zubu zvedák je silikon, ne obyčejné gumy, která je velmi měkká a není škodlivé pro olejomalbu a mohou být strženy. Jak používat? 1,Dent způsobeného nárazu,poškrábání,rozbít。 2,Vyberte si kartu, která odpovídá tvaru a velikosti důlek. Použít Horké setkal lepidlo na středu kohoutku a v kruhu, dovnitř a ven, a ujistěte se sule lepidlo je i a plný na kohout. 3, Zarovnat na střed na kartě s dent střed,pak rychle dát kartu na důlek a mírně jej stiskněte, dokud se prostor mezi kohoutek a dent je 1 mm,a lossen své sevření, dokud je připevněn na dent. 4,Opravit dent zvedák, který již byl adjust-ed no v kartě uchopení rukojeti,zvedněte v neméně Balení obsahuje: 1ks dent zvedák 1ks lepidlo zbraň 1ks opravy kladivo 1ks tap dolů 1ks prázdná láhev 1ks modrý hadr 1ks žlutá škrabka 5ks lepidlo hole 18pcs lepidlo karty Poznámka: · Prosím, aby 0.5-1 cm chyb vzhledem k ruční měření · Položka barvy zobrazené na fotografiích může být zobrazeno mírně lišit na monitoru počítače, protože monitory nejsou kalibrovány stejné Vítejte dropshipping, pořadí nebudeme uzavírat žádné propagační materiály.

Štítky: pdr nástroje pro odstranění promáčknutí paintless dent, dent stahovák, paintless dent repair, auto nástroj, stahovák nástroj, dent repair, auto samolepka, dent lampa, Auto opravy nástroj, auto tělo nástroje.


( 2 Hodnocení )

Množství