LIKGREAT Starověké Amulet Šperky Dárky Severské Viking Celtics Uzel Slovanské Hvězda Ruska Náramek Zdravotní péče Magnetická Manžety Náramek

83.11 Kč


VZÁCNÝCH ZEMIN MAGNETY: Snížení neuropatie bolest, únavu a svalové napětí. Zlepšení krevního oběhu, energii, rovnováhu a spát. EFEKTIVNÍ A NEINVAZIVNÍ Řešení pro zmírnění příznaků, spojených s golfem zranění, tenis zranění, artritidy, bolesti kloubů, RSI, syndrom karpálního tunelu, migrény a únava VZÁCNÝCH ZEMIN MAGNETY, Každý náramek obsahuje 2 vysoce kvalitní vzácných zemin magnety přináší více než 4000 Gauss. Magnety, které jsou umístěny v blízkosti zápěstí a šlachy poskytují maximální účinek pro zmírnění bolesti. JEDNA NASTAVITELNÁ VELIKOST se hodí pro většinu velikosti zápěstí v 2.28" průměr. Módní na oba Muže A Ženy (Unisex). Různé barvy, aby odpovídaly jakékoliv oblečení, styl a náladu.

Štítky: kus viking náramek, amulet slovanské, keltský uzel, axe perun, dítě zdravotní péče kit, trippi, kolovrat stříbrná, brož viking, kolovrat, vikingský náramek prodej.


( 2 Hodnocení )

Množství