Trestní MugShot Pes Nástěnné Hodiny S Vlastní Psa Jménem Vtipné Vězení Štěně Portrét Hodiny Milovník Psů Dárek Veterinární Lékař Dekorace

360.86 Kč


Legrační Jezevčík Nástěnné Hodiny

Hledáte dobře navržené nástěnné hodiny? To by mohlo být vaše šance dostat jeden. Toto Nástěnné Hodiny je použita kvalitní giclee tisk, který má živé barvy, které bude udržovat jejich barvu pro nadcházející roky. Obličej je tištěný na akrylové desce. Hrany jsou pěkně skončil. Oceníte solidní kvalita a pocit z této krásné hodiny. I to může být perfektní dekorace pro vás pokoj nebo polic, pokud chcete. Můžete ji použít doma nebo v kanceláři, nebo všude tam, kde chcete dát.Tento kousek je jedinečný přízvuk jako užitečné, dekorativní hodinky.

Vlastnosti:

Opatření 30 x 30 cm / 12inch Vyrobeny z Akrylového Plastu s Barevné Tištěné Vyžaduje jednu AA baterii (není součástí balení) Baterie box není zahrnut.

Poznámka:

Prosím, laskavě na vědomí, že pokud se rozhodnete s vlastní název hodiny design.Prosím, zanechte nám jméno, které chcete nám dát na hodiny, když vytvoříte objednávku,děkuji!

Tichý Pohyb Hodiny Mechanismus

Vysoce kvalitní quartz mechanismus zaručuje přesný čas, tiché sweep second hand poskytuje dobrý spánek a pracovní prostředí.

Vlastní Objednávky Přijímá

Můžete také požádat o osobní nástěnné hodiny přidáním nápisy, symboly či jiné prvky na ciferníku.

Zajištění Kvality

Když se něco pokazí s vaší hodiny, když jste jej obdrželi, prosím, kontaktujte nás, slibujeme, aby nahradit vadný výrobek do 60 dnů.

Home Dekor Skutečný Účinek

Tento domácí výzdoba příslušenství, slouží k dekoraci na zeď svého domova nebo kanceláře, Hodí se dobře do všech typů místností, od hotelu lobby s typickou obývací pokoje.

Štítky: diy vtipné nástěnné hodiny, taška legrační hodiny, keramické suvenýry, nástěnné hodiny zábavy, vlastní portrét, portrét, legrační hodiny telefony, vybavit koně, trestní věci ve vězení, vtipné hodiny na zeď.


( 1 Hodnocení )

Množství