12ks Vakuové Baňkování Nastavit Masážní Plechovky Přísavky Sada Čínská Akupunktura, Fyzikální Terapie Terapie Sací Zdravotní Péče Massaer

250.39 Kč


Popis:

Baňkování je Čínská medicína technika, která se používá po staletí pro mnoho různých podmínek. Tento produktů je druh zařízení, používané pro baňkování a škrábání v klinické léčbě a zdravotní péči. Potřebovat pouze 5-15 minut baňkování,můžete zmírnit bolest a cítit se relaxovat.

Jak Používat:

1. Před použitím nejprve zvedněte horní konec nádrže, aby bylo zajištěno, že plyn je odblokován. 2. Po vakuové čerpání tryska je umístěna v horním konci nádrže, vytáhněte tyč svisle asi 4 krát dosáhnout odpovídající negativní tlak. 3. Použijte konec může, jemně zvedněte horní konec může, a může být odstraněn. 4, nižší části lidské svaly nebo chlupaté nohy, klouby mohou být použity, aby se koblihy pod plechovky, aby se dosáhlo těsnicí účinek.

Štítky: tvář skleněné vakuové cup, vyvážení míče newton, muž baňkování terapie, jar masáž, získat svaly, nastavit turmalín, sada šálek a podšálek, Život, zasklení přísavky, zařízení plastový vakuové baňkování nastavit.


( 4 Hodnocení )

Množství