Barevné Plastové Pořadače Klipy, kulatou špičku ocasu buldok klip jasné blikání knihu souborů účty závazné jaře papír pojivo pytel těsnění

186.90 Kč


Vítejte v našem Obchodě

Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás

Barevné Plastové Pořadače Klipy, kulatou špičku ocasu buldok klip jasné blikání knihu souborů účty závazné jaře papír pojivo pytel těsnění

36 ks v hodně

22x25mm

Různé barvy

Jarní klipy

Doprava zdarma

Popis

Barevné Plastové Pořadače Klipy, kulatou špičku ocasu buldok klip jasné blikání knihu souborů účty závazné jaře papír pojivo pytel těsnění

Malé rozměry: 22 mm široké a 25 mm vysoké

Fluorescenční Barva assorated

Qulity a svěží materiál, silné a trvanlivé.

Populární a úsporný pro mnoho použití.Převážně v kanceláři jako účty/papír/soubory pojiva

O ther alternativní využití může jít nad rámec obrazu.

- Dobrý nástroj pro vytváření blikání knihy, neboť umožňují listy, které mají být přidány, odstraněny nebo nahrazeny.

- Román použít pro tento výrobek, aby jej použít jako vedení drátu u počítače například.Klip může být upnut na okraji psací stůl a počítačové kabely mohou být závitové otvory na konci špičku.To pomáhá uživateli organizovat dráty a brání jim v pádu zpět za stůl.

- Pro opětovné uzavření otevřenou tašku s jídlem, aby to déle čerstvé.

- být používán v tkaní na warp tkalcovský stav.

- úhel nože k ostření

- ......

O nás

Sinopos (Čínsko Point of Sale) jsou profesionální POS výrobce pro více než 10 let zabývá odrůd řešení pro označování, značení, zobrazování a scrapbooking, stejně jako některé propagační předměty a další plastové výrobky vhodné v široké oblasti.Hlavní produkty patří na splinty tag zbraň, kabelové kravatu, označování zbraní, štítek, tag, kovový háček, velikost markeru, a atd. Další informace, prosím, podívejte se na naše webové stránky.

Platební Informace

.Přijímáme Escrow služby převážně

.Jiné platební podmínky, jako T/T, Western Union jsou přijatelné

Mezinárodní Kupující Na Vědomí:

1. )Položky jsou dodávány z číny.

Budeme odeslat zásilku od China doporučeně Poštou nebo HongKong doporučeně Leteckou Poštou,

většina counry bude dorazil pozemku v 10-25 pracovních dní.

Také můžeme posílat zboží v Číně express nebo China EMS , DHL, většina counry bude dorazil pozemku v 7-15 pracovních dnů.náklady na dopravu, prosím, kontaktujte nás.

Dodací lhůta závisí na destinaci a další faktory, to může trvá až do 30 obchodních dnů.

Prosím, kontaktujte nás, do jednoho měsíce, pokud položka není dorazil.

2) Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

3).Všechny objednávky obvykle odeslány do 2 pracovních dnů na platby přijímat vymazány.

4).My jen loď na potvrdil, adresu, kterou www.torrotelectric.cz.Předtím, než budete platit, prosím, ujistěte se, že vaše adresa v www.torrotelectric.cz zápasy adresu, kterou bych nás k lodi

5) zkontrolujte Prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

6) Budeme loď na adresu, kterou jste zadali během checkout procesu, spíše než vaše www.torrotelectric.cz dodací adresu.Položky mohou být kombinovány do jedné faktury, ale celková přepravní poplatek bude součet jednotlivých položek je poštovné a manipulační poplatek.

Návrat Politiky

·Pokud nejste spokojeni s vaší objednávkou, můžete se vrátit/výměna do 14 dnů s plnou vrácení peněz (mimo poštovného) tak dlouho, jako jsou produkty v původní tvar.prosím, kontaktujte nás před loď vaší objednávky zpět, budeme vám zpáteční adresu, Poté, co jsme obdrželi balíček my vám vrácení peněz nebo výměnu na vás .Vrácené zboží musí být v původním stavu.

·Jsme schopni vám vrátíme peníze bez poštovného.

Kontaktujte NÁS

1. Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležité a naše zpětná vazba hodnocení odráží spokojenost.

2. Pokud máte nějaké dotazy, náš Zákaznický Servis štáby vítám vás na e-mail nebo nám zavolejte.Snažíme se odpovědět na všechny otázky, a vyřešit případné problémy tak rychle, jak je to možné.Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás před nabízení!Díky.

3. Prosím, napište nám před odjezdem žádné negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor na www.torrotelectric.cz.Staráme se o našim zákazníkům, a bude vždy snažit, aby vám pomohl.Takže pokud máte nějaké problémy, prosím, e-mail okamžitě.

Štítky: notebook prsten, a5 pořadač, prsten, pojivo vložit, pořadače volných listů, pořadače notebook, a7 pojiva, a6 kryt binder, pořadač pvc, pořadač, prsten, 6 pořadač, prsten.


( 0 Hodnocení )

Množství