5V USB ws2812b LED Strip světlo 5050 RGB Sen Barva Okolní TV Kit pro TV, PC Obrazovky, Osvětlení Pozadí Flexibilní Světlo

254.15 Kč


1.Položku podpora:

Windows: Ambibox nebo Prismatik

Odkaz ke stažení: ambibox.ru/en

Raspberry Pi: Openelec/libreelec+Hyperion

Android TV/TV pásků (Android 5.1 nebo vyšší): AAA (Placený software)

Poznámka: Tato položka nemůže podporovat práci PRO LG nebo Samsung TV,protože nejsou systémem Android TV. Prosím, zkontrolujte, zda váš TELEVIZOR můžete stáhnout "AAA" (placený software) APLIKACE před zakoupením

2.Důležité Vědět, Jako První !!!

Analogový TV signál není zpracována na úrovni operačního systému Android, takže podsvícení aplikace nebude pracovat s běžné TELEVIZNÍ kanály. Podsvícení funguje pouze s Android OS aplikace, které nemají používat chráněný obsah. 4K výkon závisí jen na vašem hardwaru.

Bohužel, programů, jako je YouTube a Netflix použití chráněného obsahu (DRM), AAA aplikace nemá schopnost pracovat s nimi. Aby to fungovalo, měli byste použít speciální klient. Například SmartYoutube. Led pásek pouze pracovat správně po instalaci na TV nebo PC. Pokud pouze několik led světlo.To není problém s kvalitou! Prosím, zkontrolujte instalaci a nastavení. Prosím, postupujte podle pokynů k nastavení strip kit.

3.Obsah balení:

1) Řadič pole

2) Vysoká kvalita led pásků

3) USB kabel

4) 5V Napájecí adaptér EU/US Možnosti (Pokud potřebujete UK nebo AU Plug,prosím, dejte mi vědět jako první,děkuji)

Pokud budete potřebovat tvaru L konektory,měli byste si koupit zvlast.

Můžete si vybrat sadu podle svých potřeb,v závislosti na velikosti vašeho PC monitoru nebo TV

Pozornost:

Led pásek pouze pracovat správně po instalaci na TV nebo PC. Pokud pouze několik led světlo.To není problém s kvalitou! Prosím, zkontrolujte instalaci a nastavení. Prosím, postupujte podle pokynů k nastavení strip kit. Aplikace (1 )

Jak používat na Android TV?

Potřeby:Android TV/TV pásků (Android 5.1+): 'Android aplikace AAA Placené software )

Poznámka: Prosím potvrdit, pokud vaše TV/TV box můžete spustit tuto aplikaci před nákupem.

(Nebo video signál z počítače je výstup na TELEVIZI , TELEVIZE jako monitor.)

(Nebo, instalaci nebo spuštění Openelec/libreelec+Hyperion na vašem TV/TV box.)

Aplikace (2 )

Jak používat na PC?

Krok 1: Instalace LED světlo na vašem PC. (viz video), podrobnosti

Krok 2: Nastavení Ambibox Capture Software.

a. Ambibox software(Shareware); odkaz ke Stažení:

b. Spusťte Ambibox software, při instalaci doporučuje použít PlayClaw, bych nedoporučoval používat.

c. Vyberte zařízení a nastavit to jako "Adalight", v menu "Inteligentní podsvícení", vyberte Port a COM Port, že zařízení má být detekován. Pokud vyberete správně, můžete vidět Stav Zařízení: Připojen, také dole vlevo bude říkat Adalight: připojeno.

d. Jakmile jste se setted, můžete si vybrat "Průvodce zachycení zóny", která bude automaticky generovat všechny zachytit zóny pro vás.

PRO TIPY: pokud zjistíte, že vaše barvy jsou praním ven, nebo se zdají být velmi bílá, spíše než barevné, upravit gamma nastavení, pokud jste dostal bílé podsvícení na čistě černou obrazovku, zvětšit velikost vzorku zóny, To bude chtít trochu doladit, ale stojí za to!

Efekt Pro TV

Efekt Pro PC

Tento odkaz není zahrnuta cokoliv konektory.Pokud budete potřebovat tvaru L konektory,měli byste klikněte na další obrázek pak koupit ! ! !

Štítky: rgb panel pc, tuya ambilight, okolní led tv, led pás sen barva, sen obrazovce tv, tv okolního osvětlení, led pásek tv, okolní led, ovládání ws2812b, led high sen.


( 0 Hodnocení )

Množství