Nahá Žena Plakáty Venuše na Plátně Nordic Socha Nahé Dívky Matisse Nástěnné Malby Umění Obrázky pro Obývací Pokoj Domácí Dekor

52.42 Kč


Typ:Bez Rámečku,pouze na plátně,bez vnitřní nebo vnější rám Tyto obrázky bez navíc bílý okraj,pokud je to nutné,prosím, kontaktujte nás dříve, než si místo pořadí. Balíček:Smršťovací fólie, na něž se vztahuje,válcované do trubky, aby se zabránilo skládací. Vlastní:můžeme na zakázku jakékoliv velikosti a obraz pro vás,stačí nám poslat vysokým rozlišením obrazu nebo poradit velikost, kterou chcete. Upozornění:můžeme na zakázku Tento plakát je vytištěn na polyesterové plátno,které je jakousi texturou,pružné a nepromokavé tkaniny materiálu,jde pouze tisk na plátno,bez vnitřního rámu, nebo z rámu. Služby:Pokud máte nějaké kvality nebo lodní problém,prosím, kontaktujte nás nejprve před odjezdem jakoukoli zpětnou vazbu.

Štítky: sochy domů muž žena, nake ženy, nordic socha, tkaniny plakát matisse, scarface zdi, černá labuť plakát, výzdoba sochařství, dívka pokoj dekor, plakáty velké nahé dívky, plakát na zeď.


( 1 Hodnocení )

Množství