LUCKYYJ MR47 Peel a Stick Dřevo Tapety Shiplap Světle Šedá/Bílá Zoufalý Dřevěné Prkno Vyměnitelné Tapety Samolepící

262.92 Kč


Prodávající je Komentář:

Tento papír se vyznačuje Texturou Tkaniny cítit na povrchu. To má prostý žádný vzor, povrch, Prosím, vyrovnejte šev pečlivě. poté, co to udělal, šev je neviditelný. Při použití tohoto papíru, prosím, neodstraňujte všechny doprovodné najednou, pokud tak učiníte, bude papír snadno držet k sobě, nebo držet všude. Prosím kůry počínaje od jednoho rohu, kůra trochu, a pak se line up, oloupeme postupně, zatímco vy podšívka. Neodstraňujte všechny doprovodné najednou!

Klíčové Vlastnosti:

Barva: Dřevo Velikost zrna: 45x300cm/45x600cm

Nový způsob, jak renovovat váš domov:

. Krásný a jednoduchý doplněk pro váš domov, ložnice, obývací pokoj nebo dětský pokoj dekor . Snadno použitelná, Odnímatelná, Odolné a Odolnost proti Vlhkosti . Vyroben z vyměnitelné self-lepicí materiálu pvc, non-toxické a nikdy poškodit vaše stěny . Žádný transfer film potřeboval, prostě peel a stick.

Jak Aplikovat Peeling-Stick Tapety:

. Kůra . Chcete-li začít s, sloupněte pár centimetrů podkladový materiál. Hůl . Slupka-Stick Tapety na zeď, začíná v rohu.(Neodstraňujte všechny doprovodné najednou, sloupněte pár centimetrů v době, pomalu se držet na stěně, a pak pokračovat k odlepení trochu víc) . Hladké . Pomalu odstraňte zbytek krycí, vyhlazení vzduchové bubliny, jak budete pohybovat dolů.

Tam, kde to může být použit na?

DIY dekorace

Skvělá volba pro DIY projekt, vytvořit nový domov život!

Jakýkoliv rovný povrch

Skříň Bar skříň Zdi

Další využití

Seznamte se váš rozdíl dekorativní projektu.

Štítky: vlna šedá tapety, samolepící oloupeme hůl tapety, tapeta bílé dřevo, pobyt nálepka, hnědá šedá zeď papír, v peel, peel a stick shiplap, self stick dlaždice, gobelín pvc bílá, luckyyj dveře filmu.


( 0 Hodnocení )

Množství