Pouzdro pro Spínač Ochranný Kryt Pouzdro pro Přepínač s Měkké TPU Grip Pouzdro pro Radost-Con Screen Protector k Tvrzené Sklo Screen

91.68 Kč


Balíček Zahrnuje

1 x Crystal Clear Zadní Kryt pro Nintendo konzole Spínače 2 x TPU kryt pro Radost-Cons 1 x Tvrzené Sklo Screen Protector 6 x Palec Přilnavost Čepice

Funkce

Ukotvitelných Případě - To se hodí v dokovací stanici.Můžete nabíjet v Spínač doku, aniž by ho. Slim Pouzdro - vejde se hodně pouzdro.Je lehký a kompaktní. Komfortní Případě - To je pohodlné na držení. Tlačítka jsou velmi snadné, aby přístup. Ochranné Pouzdro - udrží vaše Nintendo Spínač chráněný. Chrání před poškrábáním a klesá. Jasný Případ - To ukazuje, co barvu radost nevýhody, které máte.Udržuje vaše Switch hledá pěkné a lesklé! Dobrý Starter Kit - obsahuje ukotvitelných pouzdro, sklo chránič obrazovky a malý joystick kryty. Snadná Montáž a Vzít off - Pokud chcete, aby vaše Radost-con do Joy-con pohodlí grip, to je snadné vzít z případu.

Jak Nainstalovat tvrzeného skla screen protector?

1.Čištění obrazovky s mokré otřete. 2.Pak použijte suché otřete, abyste odstranili prach. 3.Sloupněte kartu vystavit lepidlo. 4.Umístěte chránič na Vypínač. 5.Použít kartu k odstranění bublin. 6.Nakonec odstraňte druhou ochrannou fólii.

Telefon/Whatsapp Číslo:8618598013303

Jsme výrobce, více flexibilní, na čas dodání a přizpůsobitelné služby OEM.Naše továrna se nachází v Shenzhen City, Čína. Můžete podívejte se na Shenzhen Baoan letiště přímo, naše továrna je asi 15 minut autem odtud. Budeme vás vyzvednout na tovární od letiště. Vítáme vás k návštěvě naší továrny.Kvalita je prioritou. Jsme vždy přikládají velký význam pro kontrolu kvality od začátku do konce. Naše továrna získal FCC, ROHS certifikace.OEM/ODM objednávky jsou srdečně vítáni na základě určité množství. Svůj čárový kód a logo může být vytištěn v krabičce balíček založený na určité množství.Kontaktujte mě, Budete mít nádherný obchodní experiment.

Štítky: box překvapení, kryt radost con, grip switch, snes případě snes, grip nintendo spínač, leagu of legend, kit případě snes, případě nintendo spínač, ipega ps4, hra nintendo spínač.


( 0 Hodnocení )

Množství