ELEGA-4 Ks netic Svařování Držitel Úhel Pájení Locator Nástroje 45° 90° 135° Roh pro Držitele a Polohovač Ve Svařování

217.18 Kč


NETIC - netic svařování držitel je netic, takže to může držet kusy na několika úhlů, zatímco opouštět volné ruce pro práci více bezpečně a efektivně.

TRVANLIVÉ - Tyto svar čistý držáky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který pojme až 9 kg bez jakéhokoliv opotřebení vůbec a bude trvat přes roky používání.

ŠÍP, TVAR - svařovací úhel čistý design, to vám umožní pracovat s různými úhly při svařování kusů. Může být použit pro 45, 90 a 135 stupňů.

POHODLNÉ - kompaktní design netic držitelé učinit je super pohodlné a přenosné přinést kolem, v každém pracovním prostředí.

POUŽITÍ PRO RŮZNÉ APLIKACE - netic šipky držáky mohou být použity pro svařování, pájení, umístění, zarovnání, a zvedání železných materiálů, jako jsou ocelové plechy, profily a trubky

Popis:

Materiál:slitina oceli

Velikost:73*44*12mm

Barva:Červená

Obsah Balení:

4* svařování držitel

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: přepněte nástroj, mosazné úhel držáku, svorka svaru, magnet pro svařování, shikamaru, držák svaru, svorka svářeč, ir touch, držák základní desky, Magnet.


( 0 Hodnocení )

Množství