NA4912 Ložiska 60*85*25 mm ( 1 KS ) Pevný Límec Jehlová Ložiska S Vnitřním Kroužkem 4524912 4544912/Ložiska

453.79 Kč


Struktura a úvod

Pevný Límec jehlové ložisko

Pevný límec jehlové ložisko má kompaktní konstrukce, malé radiální velikost a velkou nosnost. To je vhodné pro díly, které radiální celková velikost je omezena. Je také široký aplikován na situaci, kdy hřídel nebo pouzdro má houpavý pohyb. Obecně platí, jehlové ložisko pouze odolává radiální zatížení, nikoli axiální zatížení. Když je hřídel axiální zatížení, může být použit v kombinaci s jinými ložisky. Nicméně, to není limit axiální posun hřídele nebo bydlení. Mezní otáčky jehlová ložiska je nižší. V vysoká rychlost otáčení hlavního stroje, válečková ložiska s klecí musí být zvoleny tak daleko, jak je to možné. V soucitu s jinými typy jehlových ložisek, podle situace stejná radiální velikost, jehlové ložisko má velkou nosnost a vysokou tuhost, ale má vysoký třecí moment.

Tento druh ložiska má mnoho seriálů s různou strukturu a velikost. Je požadováno, aby tvrdosti, zpracování, přesnost a drsnost povrchu hřídele věstníku povrchu a válcování povrchu vnější bydlení být stejné jako ty, límce ložisek. Jako pro jehly válečkem s G2 class, průměr se pohybuje do 2 um ve skupině. Kromě plné doplňují jehlová ložiska, mají pevné klece, které může správně vést paralelní osy jehly válečkem.

Vlastnosti a klasifikace

Model RNA, NK Jehlová Ložiska Bez Vnitřního Kroužku

V jehlové ložisko bez vnitřního kroužku je vhodné pro díly, které radiální velikost je omezena. Protože bez vnitřního kroužku, povrch hřídele věstníku vybavena je jednal přímo jako válcování povrchu. Je požadováno, aby tvrdost povrchu být ne méně než HRC60, drsnost povrchu, ne více než 0,63 µm. Tento druh ložiska neomezuje axiální posun hřídele a bydlení a má vysokou omezení otáček. Model NA, NKI Jehlová Ložiska S Vnitřním Kroužkem

Vnitřní kroužek nemá žádné rameno v této ložiska. Pro tento účel, vnitřní kroužek, vnější kroužek, kompletní sada jehly a klece mohou být namontovány v uvedeném pořadí. Toto ložisko není limit axiální posun hřídele a vnější bydlení. Od klece odděluje jehly tak, aby se snížilo tření. To může být používá pro díly s vysokou rotační rychlost.

Rozměr

Model: NA4912

Typ: Jehlová Ložiska S Vnitřním Kroužkem

Vnitřní Průměr: 60 mm

Vnější Průměr: 85 mm

Tloušťka: 25 mm

Množství: 1 ks = 1 KS

Aplikace

Štítky: 60mm kroužek, kov o-kroužek, o-kroužek, gumové těsnění kroužek, Kovový kroužek, kruh konektor, 50mm prsten, houpací síť prsten, 60 mm o-kroužek, kroužek gumové těsnění.


( 1 Hodnocení )

Množství