Skutečné S925 čistého stříbra prsten pro muže a ženy, čtyři ie, zelený drak, bílý tygr pánské Prsten thai Stříbrná módní šperky 2020 nové

1 428.40 Kč


Značka:BOCAI

Teplé připomínka: prosím zkontrolujte, zda velikost výrobku pečlivě před nákupem. Kromě výrobků, které jsou zobrazeny v našem obchodě, v našem obchodě můžete přizpůsobit th e produkty podle velikosti, kterou potřebujete. Prosím, kontaktujte nás pro podrobnosti.

Velikost prstenu a prstu, velikost referenční tabulky

Produkt pararmeter Název: Modrý Drak, bílý tygr Mincovní Stříbro Prsten Materiál: S925 čistého stříbra Řemesel: starověké Thajské stříbrná Velikost: 19 * 17 mm Hmotnost: 15.3 G Poznámka: ruční výroba a ruční měření. Tam mohou být některé chyby. Viz skutečný výrobek pro údaje o produktu.

Model show

Model show

podrobnosti o produktu

Obrázek zobrazení: všechny fotky jsou pořízené v našem obchodě, které jsou velmi reálné. Někdy, vzhledem k osvětlení, úhel záběru a další důvody, barva ozdoby jste skutečně dostat může být trochu odlišný od obrázky zde zobrazené; úroveň je omezena, a objekty, které jsou lepší než fotky! Vážení přátelé: Děkuji vám za vaši podporu a pomoc na naší prodejně. Pokud nejste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, informujte nás včas! Budeme zlepšit a zdokonalit to okamžitě. Budu odpovídat na vás, jakmile je to možné, a dělat moje nejlepší, aby vyhovoval vašim požadavkům! Prosím, nebuďte impulzivní! Nenechávejte špatnou zpětnou vazbu snadno! Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, doufáme, že můžete, dejte nám pět-star chválu!!! Vaše návrhy a pěti-hvězdičkový zpětná vazba mi pomůže lépe sloužit vám! Přeji vám štěstí a hodně štěstí navždy!

Štítky: žába prsten stříbrný, 925 pravé stříbro prsten, peking university, lev muži prsten, slyšet zvonit, 925 stříbro, dragon hračky, prsten s925, dragon pánské prsten, prsten tenký prst, holka.


( 0 Hodnocení )

Množství