Město Stavební Bloky Staromódní Film Fotoaparát, Přenosný Kufřík Telefonu Fotoaparát Židle Cihly Hračky Pro Děti, Děti, Dárky

187.95 Kč


Název produktu : PF-21947 Staromódní Film Fotoaparát Položka Č. : 847251 Váha : 0.0400 kg = 0.0882 lb = 1.4110 oz Kategorie : MOC Světě Tento Kit Obsahuje:(C331 ) 94 ks Kvalitní Cihly Velikost: L : 12 cm Š :12 cm Výška :16 cm Obsahuje PDF Návod návod POZNÁMKA ! Produkt balíček neobsahuje samolepky a je elektronicky tisknout. Tištěné díly jsou nahrazeny běžné díly a nemusí obsahovat třetích stran, doplňky. Ruční a omítky jsou pouze pro referenční účely a podléhají skutečné částí balíčku. Všechny díly jsou kvalitní kontrolovány před odesláním, takže pokud zjistíte, že některé chybějící nebo poškozené díly, nebojte se. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme je na vás okamžitě zdarma. Tento produkt je MOC produktu a nepřichází s papírový manuál. Po odeslání vaší objednávky, prosím, uveďte e-mail adresu a my vám pošleme elektronické brožuře na vaši e-mailovou adresu.

Štítky: produkt lego city, batoh toy, blok stavět, lego telefon, lego moc, auta film bloky, blok fotoaparát, lego vězení, vh stavební bloky kolo, židle svorky.


( 2 Hodnocení )

Množství