Pánské Dámské Secure USB 5V Topení Rukavice, rukavice Teplé Zimní Rukavice, Ruka, Laptop, Polovina Rukavičky Elektrické Topení Rukavice

146.81 Kč


Bullet Body: 1、Vysoce Kvalitní Materiál: Vysoce kvalitní prémiové pletená vlna je super soft, super elastické a mírně těsný, ale nabízí plnou flexibilitu pro volnost pohybu rukou a prstů. Co je důležitější, je to velmi silný s jemné tkaniny, a má volánky, které jsou dostatečně odolné, aby nosit rok co rok.

2、Secure USB 5V: nejnovější trend v topení rukavice je USB 5V napájení, který zajišťuje bezpečnost a uživatelsky přívětivé zkušenosti. To je snadný přístup, stačí jej zapojit do USB portu počítače, power bank nebo jiné 5V napájení včetně USB 2.0 o 1,5 m/59.06 v kabelu. Hip-a-mladý design přináší teplé, ale stylový zážitek.

3、Pohodlné Double-sided Topení: Duble-sided tepla čip hřeje dlaně a ruce ve stejné době, aby ruka teplo rovnoměrně. Vytápění teplota je asi 40 (±5%°C), což je nejvíce pohodlné škálu lidské tělo a nemáte pocit suché a strach o přehřátí ublížit, zatímco nosí naše teplé USB rukavice.

4、Půl Rukavice bez Prstů: To je půl rukavice bez prstů určen pro psaní nebo hraní her. Prst rukávy jsou složené dozadu. Když není psaní, uvolněte tlačítko, otevřít prst kryt a udržet ruky zabalené v teple.

5、Široké Použití: Vhodné pro různé příležitosti, na zimu nebo studený podzim. Může být použit pro hry, psaní, myš provoz, kancelář, hraní, lyžování, jízda na kole, pěší turistika, venkovní dobrodružství, atd.

Balení Seznam:

2 * Topení Rukavice

Štítky: rukavice ženy, exo vyhřívané rukavice, cerradura seguridad, sex elektrické rukavice, teplé palčáky vyhřívané, zimní ženy, ruční ohřívač, usb vyhřívané rukavice baterie, neoviva, rukavice ar.


( 3 Hodnocení )

Množství