DI44EJ18B60HK Navigátor GPS Baterie Pro GARMIN 010-01161-00 Edge 1000

209.04 Kč


Možná jsi jako pod Baterii Seznam Kategorií, aby si Více Baterií >>>> Dobíjecí Li-ion Baterie

Kompatibilní Baterie Pro GARMIN 010-01161-00 Edge 1000

Baterie

Číslo dílu : DI44EJ18B60HK

Typ : Li-ion

Kapacita : 1200mAh

Napětí : 3.7 V

Barva : Jako na obrázku.

Rozměr : 52.50 x 34.20 x 5.50 mm

KÓD ZBOŽÍ : CS-GME100SL

Tato Položka stav : Zbrusu nové. 12 měsíců záruka

Výrobek prošel mezinárodní osvědčení ISO9001, RoHS & CE Certifikát

Zpětná vazba: Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás přes www.torrotelectric.cz Trade Manager nebo E-mail, My vám rádi pomůžeme.Vzhledem k časové pásmo rozdílu,zprávy budou odpověděl do 24-48 hodin, Prosím pošlete nám zprávu, pokud tam je nějaké problémy, před odchodem zpětnou vazbu, Pokud jste statisfy s našimi položek,prosím, dejte nám Pozitivní zpětnou vazbu a 5-hvězdičkové DSR,Protože to je pro mě velmi důležité.Díky za vaši podporu a pochopení, Pokud ne statisfy, prosím, kontaktujte mě před odjezdem negativní nebo neutrální zpětnou vazbu,budeme dělat moje nejlepší, aby vám pomohl.

Platba: Před objednáním, prosím, kontaktujte nás pro potvrzení vaší preferované zásilky metoda.Položky jsou dodávány pouze po zaplacení v potvrzena Podmíněná Všechny platby musí být předplacené v plné výši. Své platební potřebám obdržení do 7 dnů po aukci končí. Přijímáme platby kreditní kartou.Všechny platby musí být předplacené v plné výši. Ali je, aby platby kreditní kartou procesu auditu, auditovat úspěšné, se zobrazí v pořadí, v lodní oznámení(Obvykle za 24 hodin). Celkové množství každé položky nezahrnuje DPH a bez DPH, faktura nemůže být nabízeny.

Doprava: doprava Zdarma doprava Zdarma na všechny země, s sledovací číslo od China post nebo Singapore post nebo Hong Kong post poštovné a Balení seznam podrobnosti. Pro dispathing hladce a fasy,můžeme loď položek prostřednictvím jiných counier,rozhodnutí z nás je konečné.

Záruka: Jeden rok Záruka výrobce(Kromě vymyslel poškození nebo misusage). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka taky, Prosím, vrátit Vadné zboží v rámci záruční doby(a v původním obalu, pokud je to možné), musíte uvést údaje na pozemku.JSME NEZAHRNUJÍ POLOŽKY S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

Podmínky: Všechny položky nést jeden rok záruka od data zakoupení.Ujistěte se, kontaktujte nás nejprve před odesláním vadné zboží zpět pro výměnu v rámci záruční doby. Náhrada může být provedena po obdržení vrácené položky,ale žádná náhrada může být uspořádány v případě, že vrácené zboží nedorazí. Naše záruka se nevztahuje na žádné produkty, které jsou fyzicky poškozen, nebo že nejsou za normálních provozních podmínek v důsledku zneužití nebo nesprávné instalace na kupujícího nebo uživatele párty. Položka musí být vrácen během prvních 21 dnů pokud jste zadali nesprávné pořadí.Jen částečná náhrada (celková částka mínus skutečné poštovné) bude dokončena nejpozději do 24 hodin po obdržení vráceného položku, pokud návratnost je výsledkem chyba. Budeme účtovat zpět skutečné poštovné. Plnou náhradu, bude dokončen do 24 hodin po obdržení vráceného položku, pokud návratu je výsledkem naší chybě,ale položky musí být vráceny do 15 dnů. Položky by měly být vráceny v Novém stavu a s původním balení, včetně krabice, části a uživatelská příručka, atd. Vrací vyrobeny pro non-vadné zboží bude účtován 28% repopulace poplatek.

Štítky: sl 1000 sloupci baterie, jc 1000 baterie, garmin edge 1000 zwift, garmin edge 800 tlačítko napájení, záplava světla 1000 baterie, garmin edge 1000 power, garmin edge 1000 micro push tlačítko, garmin edge 1000 kalibraci měřiče napájení, 1000 mach baterie, yamaha fazer 1000 baterie.


( 0 Hodnocení )

Množství