190 cm Gumové Čerpadlo Ruky Zmáčknout Primer Žárovka s Potrubí Černá 8mm pro Loď Kart Nákladní lodní Palivo Diesel DY172

238.48 Kč


190 cm Gumové Čerpadlo Ruky Zmáčknout Primer Žárovka s Potrubí Černá 8mm pro Loď Kart Nákladní lodní Palivo Diesel DY172

Vlastnosti:

Navržen tak, aby čerpadlo paliva ruční, zabraňuje paliva vrací zpět do nádrže a udržuje ji v potrubí.

Vhodné pro karburátor a nízkotlaké palivové systémy.

Toto palivo primer žárovka je ideální pro vozidla bez ESP-nátěr, pomocí 1 nebo 2, tank systémů, nebo převod rostlinný olej, diesel.

Často se používá jako ruční pumpy na lodě pro přívod paliva na palubě motoru.

S touto ruční pumpou můžete předseda paliva pro snadnější začíná.

Specifikace:

Typ£ºOne Způsob, jak Bez Návratu

Materiál: Guma

Barva: Černá

Průměr: 8mm

Čerpadlo Rozměr: 154 x 46mm

Celková Délka: Přibl. 190 cm (s trubkou)

Balíček zahrnuje:

1 x Ruční Squeeze Čerpadlo s Trubkou

1. Ochranu termín pro objednávku je 60 dní (90 dní pro Brazílii). V případě nedodržení obdržení zboží, prosím, otevřít spor pro plnou náhradu, 3 dny před datem splatnosti.

2. V případě poškození zboží nebo selhání, prosím, otevřít spor pro plnou náhradu nebo částečnou náhradu, aniž by zboží vrátit.

3. Cena objednávky nezahrnuje cla uloženého podle vaší zemi. V případě jakékoliv cla, které vznikly, by měly být hrazeny vámi. (Budeme nižší deklarovanou hodnotou, Prosím, kontaktujte nás, pokud nižší deklarovaná hodnota je vyžadována.)

4.Vyplňte, prosím, vaše objednávka adresa v angličtině pro nás loď vaší objednávky (Místo vaší objednávky v případě, že potřebujete změnit adresu).

5. Vaše zpětná vazba je zásadní pro naše podnikání. Pravda zpětná vazba je přijat, Ale dejte nám prosím všech 5 hvězdiček.Děkuji moc!!!!!

6. Prosím, kontaktujte nás, pokud drop shipping služby je nutné.

Štítky: lodní motor palivová nádrž, lodní čerpadlo pro pvc, alfa hadice, vnější nádrž, braide palivové potrubí, loď čerpadla, palivové potrubí vnější, kufr hadice, soustruh čerpadlo, vintage cargo hadice.


( 1 Hodnocení )

Množství