3KS Pěna Cute Dlouhé Ucho Králík, Velikonoční Vejce, Stolní Dekorace, Ozdoby, Děti, Dárky, Výzdoba Řemesla Pro Velikonoce Domácí Párty

56.18 Kč


3KS Pěna Cute Dlouhé ucho Králík, Velikonoční Vejce, Stolní Dekorace, Ozdoby, Děti, Dárky, Výzdoba Řemesla Pro Velikonoce Domácí Party Dekor Dodání (Náhodné Barvy)

Popis

Tyto krásné barevné roztomilé ozdoby je určen pro Velikonoce, svatba, narozeniny nebo jiné zvláštní meanningful události. Bohaté vzory, tam je vždy jeden z váš prospěch. Přidat klidnou a příjemnou atmosféru. Získat některé, aby se vaše Velikonoční a večírek plný novinek a elegance.

Funkce

- Barva: Náhodné barvy

- Materiál: Pěna

- Velikost: Cca 4 x 4 x 10 cm/ 1.57 x 5.15 x 3,93 palce (Dxšxv)

- Měkká pěna pro comforatable touch, živé barvy, roztomilý králík vzhled.

- Jemné a roztomilé barevné vejce design, ideální pro vnitřní a venkovní výzdoba a okna zobrazení , jako dekoraci stolu, aby se rozsvítí slavnostní atmosféru.

- Dodává příjemné a vtipné postavy a pěkné prostředí k vám domu.

- Ideální pro Velikonoční dekorace. Vhodné pro jakýkoliv festival, svátek, narozeniny, svatby , zasnoubení, výročí a jiné události, strana.

- Jako dekorativní předmět ve vašem vlastním domě, nebo jim dát někomu jako dárek pro Velikonoční období.

1 x sada 3KS Pěna Cute Dlouhé ucho Králík, Velikonoční Vejce, Stolní Dekorace, Ozdoby, Děti, Dárky, Výzdoba Řemesla Pro Velikonoce Domácí Party Dekor Dodání (Náhodné Barvy)

Štítky: roztomilé ozdoby zábava, velikonoční výzdoba, králík hračky, medvěd hadříkem, eggshel, vánoce, velikonoce, velikonoce, plyšový králík, roztomilý domácí ozdoby, výzdoba velikonoční králík.


( 0 Hodnocení )

Množství