Auto Doplňky, Dekorace Interiéru Univerzální Auto Příslušenství Auto Skladování Taška Auto Čisté Kapsy, Kabelka Držitel Organizátor Výsadkové Lodi

91.89 Kč


Popis:

Auto síťová Kapsa Kabelka Držák je navržen tak, aby vám pomůže ukládat další položky, jako jsou Tašky, Doklady, telefon či jiné cenné předměty, které budete potřebovat nejvíce, aby je organizovat a snadno dosáhnout.

Tohle Auto Net Kapsy, Kabelka Držitel pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitní flexibilní, lehký mesh materiál. Design interiéru je čisté, dostupné, a nebude mít prostor na vašem zadním sedadle spolujezdce.

VLASTNOSTI PRODUKTU:

EXTRA SKLADOVÁNÍ:

Auto Net Kapsy, Kabelka Držitel zcela zakrývá mezeru mezi předními sedadly a učinit je vaše další skladování. To může protáhnout, aby se perfektní velikost na základě různých prostor mezi řidičem a sedadly pro cestující z různých modelů automobilů.

PET BARIÉRY:

Přijata zesílená polyesterová vlákna se silnou pružnost, ale také slouží jako speciální bariéru, která zabraňuje nezbedné domácí mazlíčky na zadní sedadlo z obtěžování své každodenní disky.

BEZPEČNÁ JÍZDA:

Síťová Kapsa Kabelky Držitele pomáhá snížit roztržitý jízdu tím, že poskytuje snadný přístup k vaší kabelce obsah, aniž by vaše oči ze silnice. To eliminuje potřebu pro nepohodlné kabelky umístění na vaše nohy cestujících.

JEDNODUCHÁ INSTALACE:

Instalace této kabelky držáku je velmi jednoduché, žádné vrtání ani samolepky potřebné, jednoduché a snadné k instalaci, trvá méně než minutu, s dostatečně dlouhé nastavitelné 2 horní a 1 spodní natahovací lano, na které se vztahuje přes konzoli, loketní opěrka box.

KOMPATIBILITA:

Většinou kompatibilní s přední otevírání loketní opěrka box, nějaké auto konzole nehodí pro tuto položku, jako Strana Otevřená Loketní opěrka Box, Ne Box Loketní opěrka, Dvojité Otevřené Loketní opěrka Box, Sportovní Loketní opěrka Box.

PODROBNOSTI o PRODUKTU:Elastická Čisté Skladování

Specifikace:

Barva: Červená, Černá

Model: Normální, Rozšířené

Velikost: 40*12*26 CM

Čistá hmotnost: 130 g

Materiál: Polyester

Obsah Balení:

1 x Auto Čisté Kapsy, Kabelka Držitel

Štítky: autosedačka organizovat, kabelka, obranné vojenské, držitel značky, auto, kabelku, držák, ika skladování, ryby oky, auto přizpůsobení příslušenství, dropship, box rukavice.


( 1 Hodnocení )

Množství