LEVETT Prostaty Masér Pro Muže Butt Plug Vibrátor, Muž Vibrační Anální Plug Erotické Sex Hračka Sexshop para homens otočit buttplug

680.37 Kč


LEVETT Prostaty Masér Butt Plug Vibrátor, Muž Vibrační Anální Plug Erotické Sex Hračky Pro Muže, Sexshop para homens buttplug

--- Jiný levný produkt, naše výrobky jsou vyrobeny z vrcholů grade kvalitní materiál, non-toxické, velmi bezpečné pro vaše soukromé části. Kvalita první je LEVETT nejdůležitější účel. --- Popis: -Typ: Prostaty Masér Vibrátor -Funkce: 2 Motory, 11+11 režimů vibrací, -Vlastnosti: Vodotěsné/Ftalát Zdarma -Materiál: Lékařský silikon a ABS -Baterie: USB Dobíjecí -Balení: Diskrétní balení, balení a označení, nikoli o pohlaví slov.

O Nás

Dekódování vaše tělo tajemství! Pojďme Prozkoumat, milovat a Užívat si Hračky Dohromady! To je LEVETT. Zabývá dospělý sex hračky průmysl od roku 2010, LEVETT start až z HK a USA. Levett design pro potěšení o azyl, tento speciální vibrátor je vyroben tak, aby osvobodit své tělo i duši. Temperamentní křivky bude poskytovat rozsáhlé pružnost a dynamické síly bude povzbudit vaše tělo. Nyní jsme velmi hrdí na to, být mezinárodní slavné značky. Zaměřujeme se na efektivní služby, nadále poskytovat spotřebitelům vysoce kvalitní a intimní hračky.

FAQ

Doprava:

1, Výrobky jsou dodávány z Číny Post Registrované Letecké Pošty, dosahuje většina zemí, do 30 pracovních dnů. 2, Dodací lhůta závisí na destinaci a další faktory, to může trvat až 30 pracovních dnů.

Otherpolicies:

1, nejsme odpov dného za jakékoliv cla nebo dovozní daň. 2, necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU po obdržení platby, prosím, kontaktujte nás, pokud nejste spokojeni. 3, Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den. Pokud nechcete obdržela naše odpověď, prosím, laskavě re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. 4, Vážné kupující pouze! Prosím, místo ucházet pouze tehdy, pokud souhlasíte se všemi výrobku.

Popište svůj příběh značky, včetně vytvoření a rozvoje časové osy, milníky, atd.

Štítky: zdravotní masér prostaty muž, varlat, prostaty masér, muži sexuální hračku, butt plug, velká masáž prostaty, sex hračky, zadek rozšířit, anální, massag prostaty, sex hračka, anální plug.


( 7 Hodnocení )

Množství