10KS Pet Vodní Fontána Náhradní Filtr aktivní Uhlíkové Filtry Pro Ipettie Pěnové Filtry Náhradní Filtry Díly

216.35 Kč


Bullet Body: 1、domácí fontána náhradní filtr: Vhodný pro iPettie Tritone a Fiumi pet Lotus pet vodní fontány

2、Dvojitý filtrační systém: uhlíkový filtr pomáhá čistit vodou a odstranit nepříjemný zápach, zatímco pěnový filtr může blokovat nějaké vlasy, prach nebo zbytky jídla.

3、Zdraví a bezpečnost: filtr je vyroben z ekologicky šetrných a netoxických materiálů, které pomáhá zajistit kvalitu vody a zajistit zdravé a čisté vody k ochraně zdraví zvířat.

4、.Náhradní cyklus: uhlíkový filtr musí být vyměněn každé 2 až 4 týdny, a pěnový filtr, musí být čištěny každé 2 až 4 týdny, a to každé 2 až 4 měsíce, aby si lepší kvalitu vody.

5、Tipy: Před výměnou, prosím, opláchněte filtr čistou vodou, to je nejlepší, aby i nadále poskytovat dostatečný filtr pro zajištění kvality vody.

Vlastnosti:

1. Domácí fontána náhradní filtr: Vhodný pro iPettie Tritone a Fiumi pet Lotus pet vodní fontány

2. Dvojitý systém filtrace: uhlíkový filtr pomáhá čistit vodou a odstranit nepříjemný zápach, zatímco pěnový filtr může blokovat nějaké vlasy, prach nebo zbytky jídla.

3. Zdraví a bezpečnost: filtr je vyroben z ekologicky šetrných a netoxických materiálů, které pomáhá zajistit kvalitu vody a zajistit zdravé a čisté vody k ochraně zdraví zvířat.

4. Náhradní cyklus: uhlíkový filtr musí být vyměněn každé 2 až 4 týdny, a pěnový filtr, musí být čištěny každé 2 až 4 týdny, a to každé 2 až 4 měsíce, aby si lepší kvalitu vody.

5. Tipy: Před výměnou, prosím, opláchněte filtr čistou vodou, to je nejlepší, aby i nadále poskytovat dostatečný filtr pro zajištění kvality vody.

Specifikace:

Rozměry: jak je znázorněno

Materiál: vysoce jodové kokosové skořápky aktivní uhlí

Funkce: filtrace + deodorization + čištění + deodorization, atd.

Použitelné pro: Vhodné pro iPettie Tritone a Fiumi Pete lotus vodní fontány

Balení Seznam:

Uhlíkový Filtr*8

Pěnový Filtr*2

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO) 2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. 3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 4. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. 6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 60 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka! 6. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

Štítky: kočičí fontána vody, filtr fontána, pet vodní fontány zvířata, komerční zásobník vody dílů, kočka pít fontány, automatické pet vodní čerpadlo, vodní filtr, filtr čistí vodu, velká pet vodní fontány, fontána vodu.


( 0 Hodnocení )

Množství