20 Ks Prst Rukávy Prst Rovnátka Podporu Nylon Elastický Chránič Cvičení, Rukavice pro Volejbal, Badminton Artritida (Černá)

74.34 Kč


Popis

Tato sada 20 ks prst rukávy jsou ideální ochrana pro sporty jako basketbal, tenis a badminton a jsou také užitečné při zmírnění bolesti od Artritidy nebo poranění prstů nebo palce. Prodyšný a pružný materiál pro pohodlí po celý den nošení.

Funkce

- Barva: Černá.

- Materiál: nylon, spandex .

- Velikost: Cca. 2,5 x 2,5 x 4 cm.

- Módní a prodyšný materiál, praktické, v sportovní ochranu prstů.

- Komfortní chránič prstů: elastické prst rukávy nebude sklouznout během cvičení, pot absorbující palec rovnátka může udržet si prsty suché a čisté místo lepkavé.

- Efektivní chránič prstů: tyto prsty rukávy mohou poskytnout polštář mezi prsty a sportovní vybavení, pomáhají chránit vaše prsty od bolesti nebo zraní, když dělají aktivity.

- Tyto popruhy umožňují kompletní nastavitelnosti pro každou velikost prstu: ty již nebudou muset starat o potíží měření pro správné velikosti, protože náš prst ortéza je univerzální a vejde se na každý prst.

- Široké využití: prst rukávy mohou splnit různé požadavky v každodenním životě, je nosit při hraní míče, míčky, badminton a tak dále, vhodné pro nošení v hřiště, tělocvična, škola, hra, pole a další.

Balení seznam

20 x Sport Prst Rukávy

Štítky: prst ruky dlahu, cb650f protector, dítě prstu chránič, měkké gumové chrániče, zlomený prst, prst protector pro pletení, Prst podporu, dlaha, ruku dlahu, Prst Protector.


( 1 Hodnocení )

Množství