VCMT160404-SM IC907 VCMT160408-SM IC907 Karbidu Soustružení li Vložit Vnitřní Soustružnické Nože VCMT CNC Soustruh Kovové řezací Nástroje

283.80 Kč


Nákup Poznámky

Třída:IC907 Barva:obrázek barvy Materiál:Slinutý karbid Aplikace:Mechanické mletí Balení způsob:10ks/plastový Box Obrábění obrobku: ocel/Uhlíkové oceli/Nerezová ocel 1.Samostatné uspořádání, stabilní a prevence poškození: zajistíme nože úhledně a dát je do krabice, tak to tam není.tření mezi lopatkami, tak, že lopatky jsou lépe chráněny během přepravy 2.Vysoká účinnost zpracování: kusy oceli běžné tvrdosti, hladký odvod třísek, když se něco stane

Balení:

Krok 1: Jedna plastové trubky balení jeden kus, 10 kusů v každé skupině krok 2: Použijte vzduchová bublina papír, uzavřete plastový papír Krok 3: Dát zboží uzavřeny s vzduchová bublina papír na krabičce Krok 4: Další balení bude přijímat podle svých potřeb. Balení a dopravu řezné vložky: • Standardní krabičce může dokonale chrání řezací vložky • Podpora TNT, DHL, Fedex, EMS, UPS lodní, EUB, www.torrotelectric.cz atd.

Xuzhou Baiyi Technology Co., Ltd. byla založena v roce 2016. Jsme společnost, která zpracovává a velkoobchodů CNC obráběcí stroje. V posledních několika letech jsme výrazně investovali do vývoje CNC nástroj, průmysl, což umožňuje více podniků do práce. Trh těžit a snížit náklady. Dnes, s neustálé zlepšování domácí technologie, jsme se zavázali k nahrazení dovážených nástroje, domácí nářadí, což umožňuje Čínské společnosti na podporu Čínské společnosti, a na celém světě uznávají Čínské výroby.

Naše značkové výrobky se prodávají dobře ve vyspělých zemích, jako jsou Spojené Státy, Jižní Korea, Japonsko, Německo, Británie, Evropy a Spojených Států, a byly uznány velký počet domácích a zahraničních továren a distributorů. Máme 3 skladu v usa, Itálii, Mexiku, Německu, Spojeném Království a Kanadě. Zvýšili jsme prodeje firem a skladů, a máme obchodní zástupce pro významné značky.

Máme nástroj, výrobní továrny a integrovat nejlepší CNC nástroj pro výrobní továrny v Číně Domů, velkoobchodní zákazníky na nejnižší cenu, snížit náklady pro zákazníky ve všech směrech. Jsme velmi dynamická společnost. Budeme trávit více času a energie, abyste se navzájem poznali, a win-win spolupráce. Věříme, že se budeme přátelit s našimi zákazníky, pro život. Máme vložky,závitníky,slitiny vrtáky,slitiny frézy ,HSS frézy,HSS vrtáky a tak dále ,všechny značky CNC řezací nástroje prodat za nízkou cenu.Stále existují některé modely, které nejsou uvedeny v našem obchodě,pokud budete potřebovat více položek,můžete posílat zprávy na nás.

Štítky: iscar ic908 mlýn, ego soustružnické nástroje, iscar ic908 zapichování, vbmt, vcmt160404 tungaloy, sm 'samice, soustruh nástroje, sm, vcmt160404 vložit, vrtání řezačky.


( 4 Hodnocení )

Množství