Jaro léto nové slovo rameno V krku večerní šaty boční štěrbinou party šaty mořská panna šaty délka podlahy plášť ples

584.52 Kč


Velikost Grafu

*Délka bez ramínek šaty se měří od horní části výstřihu na lem šatů. *Jeden nebo dva palce chyba může být možné během měření. *Každé šaty má jedinečnou velikost grafu,prosím, porovnat své měření k měření dispozici ve velikosti grafu.A neměří se oblečení až na spodní prádlo.

Model Show

Vínové

Tmavě Modré

Šampaňské

POZNÁMKY

1, Prosím, vyberte si velikost, kterou obvykle nosí, a laskavě si vybrat velikost podle naší velikosti grafu! 2, Počítačové obrazovky mají chromatické aberace,especidly mezi CRT obrazovky a LCD obrazovky.Nemůžeme zaručit, že barva naše produkty budou přesně stejné s fotografiemi vás viděl. 3, spokojenost Zákazníků je 100% wiht skvělá komunikace s námi.Prosím, napište nám všechny problémy, které máte.Obvykle jsme se dostat zpět k vám hned,ne později thavn 24 hodin(od pondělí do pátku). 4, Položka bude odeslána do jednoho pracovního dne po zaplacení je vymazána.

Značka XUCTHHC

Jsme slavné značky, která se specializuje na výrobu večerní,svatební a družička šaty.Naše zásada:kvalitní a levné.Zde můžete získat ty nejlepší šaty s přijatelnou cenou.Děkuji, že jste si vybrali XUCTHHC +SLEDOVAT ZÍSKAT Kupony

Štítky: šaty žena, šaty fabric ples, sexy tričko ženy, prom šaty vzory, velký límec šaty, šaty podlahy, župan de marige, šaty sky blue prom šaty, šaty ženy, šaty skiry ples.


( 0 Hodnocení )

Množství