26mm ODx 22mm ID Uhlíkových Vláken Trubice 3k 1000MM Dlouho (Roll Zabalené) uhlíkové trubky , full carbon, Japonsko 3k zlepšit materiál

665.75 Kč


Pletená Uhlíkových Vláken Trubice

Tyto trubky se skládají z uhlíkových vláken opletení a jednosměrné tkaniny. Tento produkt je ideální pro budování lehkých rámů a konstrukcí, jako jsou krovy. Naše uhlíkových vláken trubky byly navrženy tak, aby být mnohem silnější pod torzní a boční zatížení, než tento materiál trubky. Také jsou výrazně lehčí než tento materiál trubky. Také produkt jednosměrné vrstvy jsou zachyceny, což eliminuje podélné praskání a štípání. Cíle na tento produkt se liší od jiných produktových řad. Tyto Uhlíkové vlákno trubice, ukázat, textura uhlíkových vláken cop s mokrým a lesklý vzhled.

Není vidět přesně to, co hledáte? Kontaktujte nás o vlastní tlouštěk, velikostí a hotové délky. Uživatelé jsou odpovědní za navrhování a testování jakýchkoli struktur zahrnujících Uhlíkové Vlákno Trubice a vyztužení a jsou odpovědné za určení, bezpečnost a vhodnost těchto produktů pro jejich vlastní účely.

Roll zabalené Uhlíkových vláken trubice (Hadice) je vyroben za použití více vrstev prepregu uhlíkových vláken (a když poznamenal, jiné) materiály. Obecně každá vrstva je asi 0,005 palců (0.12 mm-0,15 mm), což znamená, že Uhlíkových vláken trubice s tloušťkou stěny 0.050 palce, bude obvykle skládá z 9-10 jednotlivých vrstev uhlíkových vláken. Počet vrstev (plys) nám umožňuje měnit orientaci vláken v celé tloušťce, vytváří vysoký výkon, navržený výrobek.

Materiál 100% Full Carbon Fiber Vnitřní Průměr 22,0 mm palec=0.866 (v) Vnější Průměr 26.0 mm palec=1.023 (v) Stěny 2,0 mm palec=0.078 (v) Délka 1000 mm palec=39.370(v) Hmotnost 114 g (Single) Vzor 3k Kepr Tkát Povrchová úprava (vnější) Violoncello Fólie Lesk (černá)

Uhlíkových vláken Trubice má následující výhody

1. Nízká hmotnost, vysoká pevnost Jeho specifická hmotnost 1.4 1.5 g/cm, je pouze čtvrtina z oceli, doprava a instalace je velmi výhodné, ve srovnání s plastových výrobků, jeho síla je plastové výrobky mnohokrát, takže nízká hmotnost, vysoká pevnost je jedním z významných charakteristik uhlíkových vláken tyče kompozitů.

2. Odolnost proti korozi, anti-stárnutí, dlouhou životnost Uhlíkových vláken bar pro kyseliny, alkálie, soli, některých organických rozpouštědel a jiných agresivních eroze, v oblasti protikorozní ochrany má nesrovnatelné nadřazenost jiných kovů, a mají dobrou odolnost proti vodě a odolnost proti stárnutí, takže bez ohledu na to, v korozivním prostředí a špatné na čerstvém vzduchu, mokré prostředí provozu, jeho životnost může dosáhnout více než 15 let.

3. Dobrá bezpečnost, vysokou odolnost proti nárazu, můžete navrhnout sex je silná, je nezbytné, aby moderní průmyslové výrobky a zemědělské produkty jedním z nových alternativních materiálů

Štítky: 20 mm z uhlíkových vláken trubice, Uhlíková trubka 250mm, kontrolní trubice uhlíku, japonské trubky, uhlíkové trubky 26 mm 28 mm, uhlíková trubka, uhlíkových vláken trubice kužel, metall trubice společného, křovinořez trubice, uhlíkové desky.


( 0 Hodnocení )

Množství