DIY SDH Hudební Spektrum, 25 Četnost 17 Úrovně LED Displej VFD Segmentu Digitální 12V pro Auto Úpravu Domácí Audio Konverze

521.87 Kč


Specifikace

Napětí: 12-24V

Zobrazení: 25 bodů

Režim: Dual-channel překrývá a Nezávislé displeje

Shenzhen Surenoo Technology Co., Ltd. je profesionální displej dodavatele od roku 2005, společnost má svůj vlastní známka " Surenoo Zobrazení ", věnovaný LCD průmyslu více než 10 let, dodavatelské služby pro četné domácí a zahraniční eBay a Alixpress kupující a společností. Po více než deseti letech vývoje, se postupně získal uznání a uznání od domácích i zahraničních zákazníků. Společnost má bohaté produktové řady. Designéři společnosti se skládá ze skupiny zkušených a zkušených odborníků, kteří mohou poskytnout zákazníkům rychlé, kvalitní konstrukční řešení a precizní technickou podporu.

V červnu 2019, jsme se připojil Alibaba Čína Dodavatel Gold Certified Členem, a my vám poskytne profesionální služby pro naše zákazníky s výhodnější LCD produktu zdroje.

Továrna

Certifikát

Podporujeme následující platební metody.

Dodáváme Letecká Doprava a Expresní přepravy, aby vám pomůže ušetřit náklady, jako následující.

1. Letecká Doprava (20-60 pracovní dny)

www.torrotelectric.cz Standard Shipping, China Post, Hong Kong Post, Singapur Post, Malajsie Post, Turecko Post, Nizozemsko Post, Swiss Post, DHL eCommerce, ......

2. ePacket Doprava (15-30 pracovních dnů)

China Post ePacket, Nizozemsko Post, ePacket, Swiss Post, ePacket, ......

3. Special_Line Express (5-10 pracovních dnů)

4. Comercial Express (3-8 pracovních dnů)

Štítky: pro domácí, led segmentu, vna analyzátor, 16 segmentový displej, modul spektrálního analyzátoru, klasický speaker box, zobrazení hudebního spektra, tomy auto zobrazit, audio spectrum, analyzátor spektra.


( 1 Hodnocení )

Množství