ORICO Thunderbolt 3 40Gbps NVME M. 2 SSD Skříň 2TB Hliníkový USB C s 40Gbps Thunderbolt 3 C C Kabel Pro Notebook Desktop

2 473.59 Kč


Thunderbolt 3 série NVMe M. 2 SSD krytu

Thunderbolt 3 série NVMe M. 2 SSD skříň podporuje teoretickou rychlost přenosu až 40Gbps, a je vybaven Thunderbolt 3 datový kabel 40Gbps, které lze uložit obrázky s vysokým rozlišením, audio a video soubory na superspeed. Podporuje velkou kapacitou 2 tb, a má více odvod tepla, jako jsou hliníkové slitiny pouzdro a silikonové termální podložka, která dělá krytu udržení stability odvod tepla v průběhu datového přenosu.

Použitelné pro Thunderbolt 3 rozhraní, notebook a desktop.

FAQ

Otázka: Je to skutečné Thunderbolt 3 ssd případě?

A: Ano,skutečné Thunderbolt 3 ssd případě,podporu 40Gbps.

Q: Znamená to, včetně pevného disku uvnitř?

A: Ne,to jen ssd krytu,a to včetně ssd.

Q: Co protokolu SSD se vztahuje na tento pevný disk box?

A: M. 2 NVME SSD.

K Dispozici Více Barev

Šedé A Stříbrné

Co je Zahrnuto

1.Thunderbolt 3 SSD Krytu 2.40 Gb / s Thunderbolt 3 C C Kabel 3.Šrouby 4.Silikonové termální podložka 5.Šroubovák 6.Uživatelská Příručka/Díky Karta 7.Balení Box

Příběh Značky

ORICO Thunderbolt 3 série zavedly vysokorychlostní čip technologie Intel, teoretická přenosová rychlost je až 40Gbps. Mimo to, ORICO rovněž dosáhla spolupráce s Intel v jiné oblasti, včetně skladování a rozšíření. Lpění na značky pojem "malá změna, velký rozdíl", ORICO udržuje ukazující funkce, nejnovější technologie a usiluje o to, aby ORICO Thunderbolt 3 série více spolehlivé v oblasti Thunderbolt produktu.

Štítky: případ orico hdd, thunderbolt, usb port, případě nvme, mewtwo plyšové hračky, york, kindspec, ssd 1t tb, hd ssd, přizpůsobit sata usb.


( 3 Hodnocení )

Množství