LESU 1/14 Kovové Části 130 MM Palivová Nádrž Pedál Vlevo za Tmy Auto RC Truck Model TH10219

2 420.34 Kč


※LESU 1/14 Kovové Části 130 MM Palivová Nádrž Pedál Vlevo pro TAMIYA Auto RC Truck Model

※Položka Stav:

Značka: LESU

Materiál: Nerezová Ocel

Pro: 1/14 DIY TAMIYA Truck, DIY Model Vozu

Délka: 130 MM

ID: LS-G-6140-130L

※Balíček zahrnuje:

1KS Levá 130 MM Kovové Palivové Nádrže W/ Pedál

(To není hydraulické nádrže)

※Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo si nejste jisti, zda je správné položky, které chcete, pls, neváhejte se mě zeptat před nákupem.

※Přepravní Podmínky:

1, Jsme loď do USA, CA, UK, FR, DE, RU, AU, JP, Většina Zemí EU. Pokud jste v jiné zemi, prosím, kontaktujte mě pro dopravu detaily před nákupem.

2, Kupující z Izraele, Brazílie a Jižní Ameriky, Středního Východu, prosím, kontaktujte prodávajícího za dopravu, protože možná někdy nemůžeme loď do vaší země, protože přepravní omezení.

3, Doprava trvá 6-18 pracovních dnů.

※Návrat Politika:

My si pouze přejeme, aby se vypořádat s vážného kupce.

Pokud váš položka má nějaký problém, prosím, kontaktujte mě, jsme vám pomůže vyřešit, a my jsme velmi dobře obeznámeni s tímto výrobkem.

Prosím, ne snadno otevřít návrat žádost na eBay, když narazíte na problém, který povede do špatné prodávajícího výkon, budeme pomáhat až do konce.

※MEZINÁRODNÍ KUPUJÍCÍ VEZMĚTE PROSÍM NA VĚDOMÍ,

Dovozní Cla, Daně a Poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady, Tyto poplatky jsou kupující odpovědnost. Ale můžeme pomoci, aby se zabránilo to, prosím, kontaktujte.

Zkontrolujte prosím, zda se vaše země vlastní kancelář určit, co tyto dodatečné náklady budou před nákupem nebo čekal. "

Štítky: šátek taktika, rc truck, tahač, lesu truck, rc tank, nádrže hydraulického oleje, tamiya traktor, lesu, rc traktor, remot ovládání tanku.


( 0 Hodnocení )

Množství