Santic Pro Tým Mužů krátký Rukáv Cyklistický Dres pro Jaro Podzim přesahem Slunce ochranné cyklistické jersey Maillot Ciclismo

602.68 Kč


Přijímáme Mix Pořadí/Hromadné Objednávky...

Je nám potěšením vybudovat dlouhodobý obchodní vztah s vámi. Jsme společnost se sídlem v Číně a máme silný tým na podporu transakcí a snaží se, aby nejlepší služby pro vás, mezitím jsme také podporu OEM a Velkoobchod,Pro další informace,prosím, neváhejte nás kontaktovat kdykoliv!

Pozornost, Prosím :

Velikost grafu je pouze pro referenci, manuální měření může mít 1-3 cm dieeerence.

Barvy se mohou mírně lišit, vzhledem k osvětlení a flash používá při fotografování nebo zvětšení

fotografie nebo nastavení počítačových monitorů.

DODACÍ TERMÍN:

1.Jsme Loď do China Post Air Mail.

Odhadovaný Čas Dodání

Asie :10~20 dnů

Evropa : 10-25 dnů

Jižní Amerika : 20~40 dní.

pls být pozornost, že: Dodací lhůta je vysoce závislá na třetích stran logistiky a Celního Odbavení.

2. Pokud chcete dostávat rychle, Prosím, vybrat EMS(5-10 dní) nebo DHL(4-8 dní) , Ale budete muset zaplatit další náklady na dopravu. když si objednáte, uvidíte přesně poplatek.

3.Prosím, ujistěte se, že poskytovat pravdivé, přesné a podrobné doručovací Adresu (jméno, telefonní číslo a adresa jsou nutné)

Rusko přátelé,pls řekněte celé jméno,podle ruského poštovního uzlu Pravidel příjemce\\\' jméno.

NÁVRAT POLITIKY:

Delší Ochrana + 15 dnů návratové politiky, pokud problémy s kvalitou Výrobku, bezpodmínečné odeslat nebo vrácení peněz, pokud máte otázku o nákupu, prosím, kontaktujte nás .

O ZPĚTNOU VAZBU:

Snažíme se co nejlépe splnit vaše veškeré přiměřené požadavky, aby se 100% pozitivní zpětnou vazbu. pokud jakýkoliv dotaz, pls, neváhejte a kontaktujte nás dříve, než uděláte hodnocení.

jsme vždy otevřeni slyšet a vyřešit jakýkoli nespokojenost, slibujeme, aby vám spokojené nakupování.takt nás dříve, než uděláte hodnocení.

jsme vždy otevřeni slyšet a vyřešit jakýkoli nespokojenost, slibujeme, aby vám spokojené nakupování.

Štítky: jersey spexcel, cyklus jersey muži, černé gumové trubice, retro pro cycling jersey, santic žena, jersey santic, santic, cycl jersey, bunda santic, cyklus závodní dres.


( 1 Hodnocení )

Množství