Asus P5G41T-M LX3 Desktop základní Deska G41 Socket LGA 775 Q8200 Q8300 DDR3 8G u ATX UEFI BIOS Originál Použité Základní desky Na Prodej

456.92 Kč


Asus P5G41T-M LX3 Desktop základní Deska G41 Socket LGA 775 Q8200 Q8300 DDR3 8G u ATX UEFI BIOS Originál Použité Základní desky Na Prodej

Tento model základní desky Asus P5G41T-M LX3 kvalita je originální zboží.(95% nový, ale bez originálního obalu), Ale to funguje dobře,budeme dokončit 100% testovány před odesláním. Ale možná bez baterie CMOS pro leteckou dopravu. Prosím, ujistěte se, že koupit správný radě, aby byla zajištěna 100% kompatibilita další hardware.

Lodní Lepší Metoda: Prodávající Způsob Dopravy , ePacket , www.torrotelectric.cz Standardní Dodávky , www.torrotelectric.cz Premium, Doprava, SF eParcel, SF Express ,China Post Registrované Letecké Pošty. Zrychlená Metoda: DHL. Normální Dodací lhůta: Jsme možná vybraných rychlejší způsob dopravy, který je odlišný od kupujícího výběr,ale řekne kupující před shpping. Záruka a Vrácení peněz, Pokud položka je vadné, kdy to dorazí na vaší zemi,má 7 dní od data přijetí k výměně za nový,ale jsme jen platit jeden způsob nákladní dopravu z Číny do vaší země.Před loď zpět,dejte nám prosím vědět na prvním místě.Také prosím o nabídku platný doklad o problém s kvalitou. Pokud se vám opravdu nelíbí produkt, jakmile jste jej obdrželi,můžete se vrátit zpět k nám s plnou originální balení a prostě jsme vám vrátí pořizovací cena položky(vezměte prosím na vědomí:ne včetně dopravy).Máte 3 dnů od obdržení vrátit zpět. Prosím, zkontrolujte, zda zásilka pečlivě, když jste jej obdržel,pokud zjistíte, že zásilka je poškozena nebo produkty jsou rozbité,prosím odmítnout podepsat balíček a kontaktujte nás ihned.

Zpětnou vazbu Jsme se zavázali k vaší 100% spokojenosti zákazníků. Pokud máte problémy, Prosím, neváhejte nás kontaktovat na první dobu. Odpovíme vám na jakoukoliv otázku do 24 hodin a pokusit se ze záruční vás předtím, než necháte zpětnou vazbu. Prosím, dejte nám hodnocení 5 hvězd postive zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s produktem. Vaše hodnocení 5 hvězdiček je pro nás důležité. Děkuji moc!!!

Štítky: b85 deska, 775 základní deska, b450 desce, pc napájecí zdroj, základní deska asis notebook, 775 základní deska socket, mateřská deska 775, základní deska, 775 ddr3 kit, základní deska pc.


( 3 Hodnocení )

Množství