500M Vysoké Silný vlasec Monofil Abrasionr Line Nylonové Odpor Sladkovodní Super Drát Saltwate Hmotnost Rybaření

80.82 Kč


Funkce es :

1 Tento prut je vyroben z vysoce hmotnosti nylonové vlákno line, vyrobeny tak, aby vysoké standardy kvality.Má silnou tažnou sílu a není snadné zlomit.

2. Tento vlasec má vysokou hustotu a je vyroben z vysoce hmotnosti nylonového vlákna.Rybářské řetězec drží pevně umožní snadno uvázat pevný uzel.

3 Tento vlasec používá high-density míchací proces se silným tvárné síly rybaření proces již není třeba se obávat rozbití.

4 Tento druh vlasec je srtong a flexibilní, po speciální posílení léčby, můžete snadno snížit vodní tráva, má super odolnost proti oděru, efektivní odstranění překážek ve vodě.

5 Po zvláštní zacházení, povrch vlasce je lepší, hustotu a sílu vlasce jsou zvýšené, a povrchové napětí vody je snížené, tak, že vlasec je neklidný absorbovat vodu a může být do vody rychle, s menším třením.

6 Po zvláštní zacházení, vlasec má nejen silné tahání síla, povrch je hladký a odolný proti opotřebení, takže tato linka i po dlouhé době do vody, to není snadné uvázat, přispívá k rozvoji rybolovných činností.

Velikost: Plovoucí Line

M/Délka:500M

Balení obsahuje :1KS '

Štítky: 500m nylon, ryby fluorouhlíkových line, transparentní rybářské kapely, kříž transparentní vlasec, vlasec transparentní vody, berkley nanofil, ryby line nylon, monofilní nylon, značka nylon monofil, vlasec jasné, silné.


( 1 Hodnocení )

Množství