HESSWAY TUYE fan coil 2p 4p termostat WI-fi Dotykový Displej s dětským Zámkem

701.67 Kč


HESSWAY TUYE fan coil 2p 4p termostat wi-fi dotykový displej s dětským zámkem

W08AC Series termostaty jsou určeny k ovládání ventilátorů a ventily klimatizace aplikací prostřednictvím srovnání pokojové teplotě a nastavení teploty, jako dosažení cíle, pohodlí a úspora energie. To je široce ovládání terminálů systému centrální klimatizace v obchodní, průmyslové a občanské stavby. To je dotykový displej termostat s Wi-fi funkce, to lze ovládat pomocí smartphone odkudkoli na světě s připojením na internet připojen. Můžete naprogramovat wifi termostat na základě svého plánu, a snížit své electrivity účty.

Funkce 200V-240V napětí.

Hlasové ovládání, vhodné pro Amazon Alexa a Google Home.

WiFi síti, vzdáleně ovládat přes iOS & Android mobilní telefon.

Velký LCD negativní podsvícení obrazovky displeje, cool a modernizovaný design.

Časovač zapnutí/VYPNUTÍ funkce.

Dva volitelné režimy: manuální režim a automatický režim.

Vnitřní a vnější snímač teploty pro výběr.

6 období programovatelné ovládání nastavení teploty.

Klávesnice blokovací funkce, aby se zabránilo děti od zneužití.

Funkce paměti při výpadku napájení, chránit vaše nastavení z výpadku napájení.

Rám odolnost materiálu, bezpečné a spolehlivé.

Pokoj zobrazení teploty přesnost je ±0.5℃.

Teplota v místnosti, automaticky se kalibrační funkce.

Snadno nainstalovat a používat.

2 trubky,4pipes topení a režim chlazení

Technické parametry Napájení AC200-240V Jmenovitý proud 3A -5A Nastavit Bod Rozsah 5~50°C Okolní teplota 0°C~50°C Velikost 86mm *86mm *38mm Instalace na Stěnu nebo zapuštěné montáže Čidla NTC 10k Přesnost/Hystereze 0,5 °C /±1°C Třída Ochrany IP30 Bydlení PC + ABS (samozhášecí) Skladovací teplota -10°C~60°C Aplikace Centrální klimatizace Fan-coil jednotky Režim

2 trubky (topení/chlazení)

4 potrubí (vytápění a chlazení) a rychlost Ventilátoru high,mid,low,auto Lock dětská pojistka funkce Programovatelný režim 5+2,6+1,7 dny programovatelné APLIKACE, QR kód, Google Marketplace, Android nebo Apple Store Fan Coil může být spojen s 3, 4 a 5 terminálů! 2 trubky, Ventily mohou být spojeny s 6 a 7-terminály! 4 trubky, Ventily mohou být spojeny s 6 a 7-terminály (studené ventily), 8 a 9 svorky (hot ventily). L a N připojení napájení svorky. Instalace vodiče by měla být zvolil být 1,5-2,5 mm2 pevný drát. Prosím, správně připojit dráty přísné podle schéma zapojení. Nedělej vody, bláta a jiných nečistot do termostatu, jinak to bude poškodit termostat.

Obsah balení: 1* Termostat ( Různé barvy Volitelné)

2* Montážní šrouby

1* Uživatelská příručka pro termostat (v angličtině)

1* instalace APLIKACE instrukce

WiFi termostat je nový inteligentní způsob, jak ovládat teplotní ve vaší domácnosti, a snadno snížit vaše náklady na vytápění. W08AC-WIFI termostat vám umožní vzít pohodlí s vědomím, váš domov teplota bude vždy jen, jak se vám to líbí.

Štítky: inteligentní termostat, fan-coil termostat, wifi, auto úlohu, termostat, cívky ventilátor, takže mini tesla coil, 50w led, auto, klíč, bezpečný, hessway termostat, mini cívky tesla.


( 1 Hodnocení )

Množství