Taktické Airsoft Paintball Polovinu Tváře Masku Ocelové Pletivo Lebky Skládací Wargame Vojenské Armády Lovecké Příslušenství Ochranné Masky

194.00 Kč


Materiál: Ocelové Pletivo a 1000D Nylon, pohodlné a odolné Jedna velikost padne většině: S dvojité nastavitelné popruhy, aby ubytovat různé tváře Ok design, prodyšný a lehký. Umožňuje maxium proudění vzduchu a zabraňuje zamlžování Lehký A Skládací Maska: Umožňuje snadné přenášení a pohodlné pro skladování Dvě Nastavitelné A Elastické Popruhy na horní a zadní části hlavy. Ocelové Pletivo design na je plně prodyšná umožňuje vzduchu proudit skrz EVA pad přidán vnitřní straně pro komfortní nošení a bezpečnost Suchý zip a pružné popruhy pro snadné nošení a přizpůsobení velikosti Lidské tělo inženýrské konstrukce, pohodlné s Měkkým polstrováním uvnitř Poznámka: pletivo je velmi silný, ale jako propustné pletivo umožní BB fragmenty projít, tak doporučuji použít s brýle pro nejlepší ochranu ve vyšší powered games.

Štítky: airsoft jaro, maska paintbal, taktická kukla, airsoft řasenky, airsoft taktika, řasenka lebky taktické, airsoft m4, airsoftová celoobličejová maska, harly taktické maska, taktical lebka maska.


( 1 Hodnocení )

Množství