Inteligentní Vůně Stroj 300 Metr Krychlový Cyklu Aromaterapie Stroj 4W 12V 160Ml Funkce Časovače Bar Mall Hotel Lobby Aero

937.44 Kč


1 Sada systémového času :Nastavte čas zařízení tak, že je v souladu s místním časem .systémový čas je 24 hodin .

Stiskněte tlačítko SET pro první čas ,hodiny číslice dobu bliká,stiskněte tlačítko UP/DOWN pro nastavení hodiny ; stiskněte tlačítko SET pro druhý čas,hodina je nastaven ,minut číslo bliká,nastavte minutu, stiskněte tlačítko NAHORU/Dolů pro nastavení ; stiskněte tlačítko SET pro třetí čas,minutu je nastavena a aktuální pracovní den bliká .Nastavte pracovní den a stiskněte tlačítko NAHORU/DOLŮ pro nastavení .Stiskněte tlačítko SET pro čtvrtý čas na ověření, že systém je nastaven čas.

Nastavení provozní doby:Stiskněte a podržte tlačítko MODE po dobu 3 sekund .1(pondělí).2(úterý).3(středa).4(čtvrtek).5(pátek).6(sobota).7(neděle) bliká na obrazovce.Použití NAHORU a DOLŮ šipkami vyberte pracovní cyklus .Po Výběru,stiskněte tlačítko MODE,rozhraní zobrazuje"1"řádku zadejte první období pf nastavení času ,stiskněte tlačítko SET klíč,rozhraní zobrazí "00"a "00:00"hodin bliká,a "Načasování" světlo je na.Stiskněte UP/Down pro nastavení "Hodin" pro napájení zařízení na hodiny.

po nastavení,Stiskněte SETkey.Rozhraní zobrazuje minuty "00".Na blikající ,použijte UP/DOWN tlačítka pro nastavení "minut" moc na čas a stiskněte tlačítko SET, nastavení zařízení na napájení,rozhraní zobrazí "00" a "00:00" hodiny a bliká ,a "Timing OFF"současně.

Když je lampa zapnutá ,Stiskněte tlačítko NAHORU/DOLŮ pro nastavení "Hodin"zařízení vypněte hodiny .Stiskněte tlačítko SET po nastavení je dokončeno."00" na chvíli zobrazí na displeji bliká .Použití NAHORU/DOLŮ Šipkami upravte "chvilku" vypnutí času .Po dokončení stiskněte tlačítko MODE pro vstup do druhého provozní doba ,načasování operace druhého provozní doba je stejná jako první ,a časování třetí a čtvrtá jsou stejné, jako výše.

POZNÁMKA:čas ukončení musí být větší než počáteční čas, aby se platné nastavení času.

Voda-nedostatek Energie-off Ochrana:Ano

Mlha Zásuvky Množství:Jeden/a

Použití:Komerční

Regulace Vlhkosti:Manuální

Použití:Větší než 60㎡

Způsob Ovládání:Klávesnice Typ

Tvar:Klasický Cylindrický

Kapacita:160ML

Jmenovité Napětí:Vstup AC100-240V/50HZ/60HZ,výstup 12V

Výkon:3.5 W

Hlasitost:méně než 25dba

Vůně Difuzní Kapacita:50-100m2(300m3)

Vhodné Místo:Hotel/Restaurace/Úřad/na Veřejných místech/Stavební ect

Stanovení koncentrace:Po nastavení čtvrtém období,pokračujte stisknutím tlačítka MODE, dokud se Cyklus objeví na LCD obrazovce-nastavení pracovní doby, zařízení pro každý voňavé cyklu,od 5 sekund do 200 sekund,stiskněte tlačítko NAHORU/DOLŮ, jakmile se nastavit na 5 sekund.pokračujte stisknutím tlačítka MODE, dokud se Cyklus VYPNE se zobrazí na LCD obrazovce-nastavte stop time zařízení pro každý voňavé cyklu,od 5 sekund do 900seconds,stiskněte tlačítko NAHORU/DOLŮ, jakmile se nastavit na 5 sekund.

Pro examply,můžete nastavit pracovní dobu 30S,zastavit čas 50S,že to bude fungovat 30s pak se zastaví 50. letech,znovu a znovu v cyklu;Pro examply,můžete nastavit pracovní dobu 30S,zastavit čas 50S,že to bude fungovat 30s pak se zastaví 50. letech,znovu a znovu v cyklu;

Plug Typ:US Plug,to se vztahuje na Kanadu,Indii,Japonsku,Mexiku,Thajsku,Spojených Státech,na Filipínách a tak dále.

Velikost: 172*70*218mm

barva:bílá

Materiál:ABS

Obsah Balení:

1 * Aromaterapie stroj

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: bavlněné tyčinky zvlhčovač vzduchu, donut kámen, ultrazvukový zvlhčovač vzduchu barevné, difuzér esenciálních olejů pro aromaterapii, Kubické Zirkony, mini bar, zirkony, 160w, aroma machin, cube čas.


( 2 Hodnocení )

Množství