Dětský Kočárek 3 v 1 luxusní kočárek novorozence kočárky Vysoké Krajinné Kočárek Skládací kočárky dětské vozík dětský kočárek

4 015.80 Kč


Po-prodejní ochrany

Pokud balíček, který jste obdrželi, je poškozené,Prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu, kontaktujte nás co nejdříve.Vzhledem k době, rozdíl, odpovíme vaše zprávy do 24 hodin a dá vám uspokojivé řešení.Vaše pěti-hvězdičkový zpětná vazba je naše největší povzbuzení

Tipy pro ruské zákazníky:

1. Jsme obvykle posílat své zásilky přes www.torrotelectric.cz je oficiální lodní "Cainiao Těžký Balík Line", můžete zkontrolovat na této webové stránce: http://global.cainiao.com.After dorazí ve vaší zemi, budete mít DPD sledovací číslo (můžete se nás zeptat na váš exkluzivní DPD sledovací číslo), vaše zásilka bude doručena na vaše dveře přes DPD.

2. S cílem umožnit vám získat balíček rychle, musíte vyplnit kompletní osobní informace o cestovní pas, když si koupíte, jinak nebude možné odeslat balíček prostřednictvím Cainiao Těžký Balík Line, nebo balíček clearance selhání bude vrácena do Číny.

3. Co když váš balíček ukazuje, že celní odbavení selhal?

Obecné celní odbavení poruchy jsou způsobeny nesprávným kupující pas informace, nebo neúplné osobní identifikační informace.Můžete jít do Unitrade oficiální internetové stránky https://unitrade.alta.ru přidat osobní informace o cestovní pas po obdržení Unitrade SMS / e-mailové oznámení.Pokud kupující neobdrží SMS, můžete se obrátit Unitrade přímo na +7 (800) 222-49-49, e-mail: [email protected], konzultační čas: 9:00-21: 00 hodin Moskevského času, prosím vědět, děkuji.

pokud celní odbavení selže, kupující se doporučuje kontaktovat celní první: Tel: +7 495-276-68-56, E-mail: [email protected] kupující musí uvést správnou pas / daňových údajů

4.DPD kontaktní číslo: +7 (800) 234 45 95; v Moskvě +7 (495) 775 45 85; Petrohradě +7 (812) 325 78 78; Servis hodiny: pondělí až pátek: od 9 hod. do 7 hod.; sobota: 9: 30-18: 00.

Speciální tipy pro Brazílii zákazníky:

Stav na www.torrotelectric.cz ukazuje, že moje objednávky dorazily v Brazílii před několika týdny, ale nedostala jsem to.Co mám dělat?

Obraťte se na místní poště:

E-mail: [email protected]; [email protected];

Telefon: (+55) 11 2112 7267

Existuje několik možných důvodů pro to, vaše objednávka může být stále na cestě, to může být kontrolovány celní, čeká na celní odbavení, atd. Místní post office, což je naše dodávky partner, pomůže ve všech těchto situacích.Pokud nechcete přijímat objednávky do konce našeho ochranu spotřebitelů období, otevřít spor a my vám to vyřešit.

Saúdská Arábie :

Nepřijímáme dobírky objednávky (na Dobírku), pokud tam je COD objednávky, budeme loď ven.Prosím zařídit platby za prvé, pak jsme loď objednávky, později budeme poskytovat sledovací číslo a celý přepravní proces může být sledování, doba dodání je rychlá, jen je třeba o 30 dnů.

Popis produktu

1.Rám, spaní koš, bezpečnostní koš(3 v 1)

Bezpečnostní koš může být použit jako autosedačky

2.Dvou-způsob, jak tlačit:Směrové a univerzální spony.Směrová kola a univerzální kolečka lze přepínat volně.Zdarma převod mezi dvěma režimy

3.Můžete upravit mnoho různých úhlů

4.Nadrozměrné gumová zadní kola o průměru 30 cm.Komfortní přední kola, aby se zabránilo vibracím

Čistá hmotnost

dětský kočárek:13.4 kg (Rám, spaní koš)

dětský kočárek 3 v 1:17kg(Rám, spaní koš, bezpečnostní koš)

3D tří-dimenzionální tlumení nárazů

Nadrozměrné gumová zadní kola o průměru 30 cm.Komfortní přední kola, aby se zabránilo vibracím

Nastavení různých úhlů, více režimech

100°Sedět

145°Polovinu-ležící

175°Ploché

Kationtové látky markýzy.

Markýzy mohou být upraveny a zvětšeny volně

Prodloužil a rozšířil spaní koš, snadné použití pro děti ve věku 0-3

Vnější šířka:38CM

vnitřní šířka:36CM

BARVA

Velikost

Štítky: aulon dětský kočárek, luxusní kufr, kočka kočárek, dítě tělo zelené, opice ručník, baby kočárek, vůz, na 8 plus, luxusní kočárek, strolelr.


( 1 Hodnocení )

Množství