Světelný Noční Osvětlení Rybaření Float poutavý pro Den, Noc, Rybaření N66

64.95 Kč


tělo,td,th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 16px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a{ color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } Světelný Noční Osvětlení Rybaření Float poutavý pro Den, Noc, Rybaření N66 Funkce:

1.Světlo je jasné, ale ne oslnění pro zpomalení únava.

2.Dlouhá Životnost: plastový materiál,anti-kolize, anti-rez a anti-koroze.

3.Rozumný jas, nepoužívejte vyděsit ryby, spusťte ryby, dívat se na dlouhou dobu bez třepání.

4.Multi-vrstva výztuže, anti-lámání ocasu, silné a odolné.

5.Pokud máte jakýkoliv dotaz o našich produktech, prosím kontaktujte nás.

Specifikace:

Materiál:

Velikost:

01:40 cm(celá Délka) 14 cm(délka Chodidla) 5,5 cm(délka těla)

02:40.5 cm(celá Délka) 14 cm(Noha délka), 6cm(délka těla)

03:41 cm(celá Délka) 14 cm(Noha délka), 6,5 cm(délka těla)

04:41.5 cm(v Plné Délce) 14 cm(délka Chodidla) 7 cm(délka těla)

05:42 cm(celá Délka) 14 cm(délka Chodidla) 7.5 cm(délka těla)

06:42.5 cm(celá Délka) 14 cm(délka Chodidla) 8 cm(délka těla)

1x plovák

Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.torrotelectric.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

Štítky: máma elf pjs, jménem punčocháče, bunda leger, kk215 letu, modul sanof, l322 upgrade, dakota úniku, ústní kartáče, plastové lupe.


( 0 Hodnocení )

Množství