Profesionální Osvětlení 7X60W Retro Flash Light DMX Strobe Světlo Laser Projektor Dj LED Svítilna, Vánoční Dekorace Pro Domov

4 928.39 Kč


TopBrite Obchodní Připomenutí

1.Jsme výrobce fázi světla více než 15 let, můžeme přijmout OEM nebo ODM produktů.Takže, kontaktujte prodávajícího volně na dotaz fázi světla, které nemůžete najít v našem obchodě. 2.Přijímáme Paypal, Wester Union, TT, bankovní převod platby taky kromě Alipay.Tak nám řekněte, který je pro vás výhodnější. 3.Prosím dokončete platbu v rámci 3 dny po místě, aby bylo možné odesílat zboží brzy.Profesionální Osvětlení 7X60W Retro Flash Light DMX Strobe Světlo Laser Projektor Dj LED Svítilna, Vánoční Dekorace Pro Domov, Loď, DHL, TNT, UPS, FEDEX nebo Jiné Způsoby, jak volně do 3 dnů.

TopBrite Specifikace

DOVEDNOST SPEIFICATIONS: Vstupní Napětí: AC110-230V,50-60Hz Spotřeba Energie: 500W Světelný Zdroj: 7X60W LED + 168X1W RGB SMD 5050 LED DMX Kanálů: 4/6/28/30 Kanály Režim Ovládání: Auto Run, Sound Control,DMX Ovládání,Master-Slave Barevná Teplota: 2200K Rozměr: 860X966X170MM Hmotnost: 15.5 KG Použitelné Místech: TV Stanice,Koncert,Hudební Festival,Elektronická hudba, Párty, Atd Balení obsahuje: 1ks LED Retro Blesk 1ks Manuál 1ks Napájecí kabel 1ks DMX kabel TopBrite Obrázky Produktu Vážení zákazníci, jsme stále prodávají MA série konzole, které 100% kopie originálu, s výjimkou loga.Takže vítejte na dotaz, jestli je potřebujete.Nekupujte ty chudé od ostatních, bez jakékoliv záruky kvality.Viz níže nejnovější zákazníka zpětnou vazbu, špatné velení křídlo po porovnání s našimi.Prosím, uvěřit, že jsme jsou vaše nejlepší spolupracovník.

TopBrite Více Pozornosti

1.Ujistěte se prosím, vaši adresu příjemce potvrdil v www.torrotelectric.cz je použít pro tuto objednávku. 2.Naše Výrobky jsou všechny elektroniky zboží.Takže jsou fragil produkty.Dali jsme fragil poznámky na každém balení.Prosím, zkontrolujte, zda balíček před podpisem přijímat zboží.Pokud je balík nebo zboží je zničeno badlly při přepravě, prosím, pořizovat fotografie jako záznamy a odmítají je přijmout a kontaktovat kurýr nebo prodejce na poprvé. 3.Všechny naše výrobky mají 1-3 roky záruka kvality, pokud tam je nějaký problém s kvalitou zboží, prosím, kontaktujte nás na poprvé, uděláme, co bude v našich silách vyřešit až vaše uspokojení.Máme profesionální inženýr a budeme věnovat větší pozornost na servis.Takže opravdu se nemusíte starat o to. 4.Jsme eagering přijímat vaše 5 hvězd zpětná vazba je velmi pro nás velmi důležité.Nenechávejte negativní zpětnou vazbu dříve, než nás kontaktovat k vyřešení problému.Podnikání je obtížné pro nás, a doufáme, že zákazníci mohou získat uspokojení zboží a služeb, než mít špatnou náladu. 5.Všechny ceny jsou včetně přepravní náklady.Dopravné se počítá od www.torrotelectric.cz systému přímo.Takže pokud si myslíte, že nákladní doprava je příliš vysoká, prosím, kontaktujte prodejce pro kontrolu a získejte nejnižší ceny. 6.Pokud zjistíte, že vaše země nemůže být doručena, kontaktujte prosím prodejce, aby zkontrolovat a nabídnout konečnou cenu.

Štítky: příkaz křídlo, 1w zelený laser, mini projektor, laser rgb, laser show, dj, ovládání dmx, led par, 1000mw laser, dj led, 3d laser show.


( 0 Hodnocení )

Množství