Barevný displej chytrý náramek sportovní krok srdeční frekvence, krevní tlak, spánek, sledování vodotěsné

411.40 Kč


1.Budeme se snažit v našich silách, aby loď zboží do 48 hodin po placené a budeme i nadále sledovat logistické informace pro každého. Pokud se problém vyskytuje poprvé řešit.

2.Jsme zákaznický servis 24 hodin on-line Hlavní čip: pátého stupně QN9021 Bluetooth čip: pátého stupně QN9021 verze Bluetooth: 4.0 BLE (nízká spotřeba energie) Paměť: 64 KB RAM + 64 KB ROM Senzor: Gravity Senzor Zrychlení Baterie specifikace: 301425 PCB velikost: 34.6*14.5*0.8 Zobrazení: OLED64*32 spotřeba Energie: jeden týden normálního používání, tři měsíce v pohotovostním režimu, Tento popruh je odnímatelný, vyměnitelný řemínek

3.Pokud se vám nelíbí, že zboží máte a mít nějaké promble s ním můžete řekněte nám, a my vám dát Uspokojivou přístup 4. Jsme továrna s 10 let zahraniční obchod obchodní zkušenosti. Spolupracujeme s mnoha Drop Shipping model prodeje zákazníky a zahraniční distributoři. Pokud máte také zájem o spolupráci v této oblasti, můžete komunikovat s námi prostřednictvím dopisu ve stanici.

Štítky: srdeční frekvence prsten, chytrý prsten, lcd monitor, sklo prak katapult, j doufám, že prsten, voštinové dřevěné, key master obdstar, finder prsten, monitor pc, malý prak katapult.


( 0 Hodnocení )

Množství