FORUDESIGNS Krásná Kočka Designový Kryt Zavazadlového Cestovní Nepromokavé Úschova Kryt Přenosný Elastický Stretch Ochrání Kufr, Kryt

245.38 Kč


Platba: 1.Plná platba musí být provedena do 7 dnů po objednávce, nebo bude objednávka neplatnou nebo zrušena systému. 2.Ujistěte se, že jste dokončili všechny podrobné informace, jako je kontaktní osoba,adresa,psč a telefonní číslo při vyplňování svého kupce informace. Doprava: 1.Jsme doprava zdarma China Post Air Mail, dosah.Doprava zdarma do Epacket do Ruska a USA,většina zemí v rámci 14-55 pracovních dnů. 2.Budeme posílat zboží do 2-5 pracovních dnů po úplném zaplacení byla potvrzena,pokud platba není k dispozici,vaše objednávka bude automaticky uzavřen. Návrat a Záruka: 1.Všechny výrobky jsou kontrolovány před odesláním,takže pokud nejste spokojeni s nákupem,si můžete vyměňovat položky v jednom týdnu a kaše cantact nás do 24 hodin od obdržení vašeho nákupu. 2.Poštovné a předání poplatek je nevratný, a zákazník by měl být odpovědný za všechny starosti návratu a reshipping. 3.Všechny vrátit zboží musí být v původním podmínkám,včetně krabice a příslušenství,Muži z vady nejsou zaručené,jako jsou rozbité,poškrábaný a tak dále.

Štítky: jednorázové cestovní příslušenství, kryt zavazadlového zvířata psi, britský kufr, zavazadla kriega, obal stanu, kočka hračka pro, hračka pro kočky, elastický kryt zavazadlového zvířat, 45 palců kufr, zavazadla ocas.


( 1 Hodnocení )

Množství